STEMY – STEM BOX

 STEMY – STEM BOX

Прапор Грузії

Період впровадження проєкту:

З 2019 дотепер

Завдання:

STEM BOX – це високотехнологійна навчальна підписка, основана на блокчейн-технології, яка містить смартмодулі та конструктори, за допомогою яких діти можуть створювати апаратні рішення для розв’язання реальних проблем.

STEM BOX була створена нашою командою, яка має величезний досвід у розробленні апаратного забезпечення, а саме: розумних гаджетів, високотехнологічних пристроїв і пристроїв інтернету речей. Якщо розповідати детальніше, STEM BOX  –  це навчальний абонентський комплект на модульній блокчейн-платформі, який містить всі компоненти та модулі сучасної інженерії, що дає змогу дітям від шести років швидко вивчати науку, технології, інженерію та математику. STEM BOX дає їм нагоду, відповідно до вікового сегмента, дізнатися, який модуль що робить, і створити заздалегідь визначені проєкти згідно з детальними інструкціями або власними ідеями щодо апаратних проєктів у численних конфігураціях.

Рішення:

Спершу діти створюватимуть прості проєкти та гратимуть зі смартмодулями та конструкторами, але згодом зможуть використовувати ці модулі для розроблення прототипів великих проєктів, як це роблять професіонали: наприклад, розумний будинок, у якому буде 10 різних розумних гаджетів, підключених до хмари та керованих з мобільного телефона з будь-якої частини земної кулі. Це зроблять можливим смартмодулі, які вони отримають від кожної STEM BOX.

Ці блокчейн-модулі розроблені так, що містять практично всі компоненти сучасної інженерії, зокрема транзистори, мікросхеми, датчики, модулі тощо. Єдина відмінність полягає в тому, що діти можуть створювати плати, просто логічно підключаючи ці модулі один до одного, а далі програмувати їх за допомогою IDE, яка ґрунтується на MIT Scratch, або перейти в професійний режим та програмувати за допомогою C ++.

Ми всі знаємо сучасних геніїв, а саме Ілона Маска, Білла Гейтса, Стіва Возняка та інших. Батьки знають, що їм потрібно дати таку освіту своїм дітям, яку отримали Ілон, Білл чи кожен інший технічний геній у дитинстві.

Результат:

Сьогодні доступно багато навчальних технологій, зокрема KiwiCo, GroovyBox, BitsBox та ще кілька. Утім, просто переглянувши їх, ви миттєво зрозумієте, що за їх допомогою (а вони-бо навіть не передбачають справжньої інженерії/електроніки) діти не зможуть навчитися розв’язувати проблеми сучасних апаратних рішень. Ці платформи добре навчають дитину будувати різні конструкції та механізми ручної роботи, але навчання STEM переносить дітей на зовсім інший рівень.

Ми почали з нуля і створили інструмент, за допомогою якого можна просто навчитися створювати прототипи будь-якої розумної ідеї, просто виконавши 3 кроки:

1) Створення конструкції

2) Збирання ланцюга за допомогою розумних модулів

3) Програмування розумних модулів

 

Зрештою, замість того, щоб блокувати уяву дітей, даючи їм лише інструкції, ми даємо їм відкриті навчальні набори та мотивуємо їх створювати проєкти відповідно до їхньої уяви після створення тих, що є в інструкціях.

У підсумку, якщо ви подивитесь на технічні факультети місцевих університетів, то побачите, що більшість студентів були учнями нашої технологічної школи та почали навчатися за нашими технологіями. Наші учні виграли багато технічних конкурсів і були одними з найкращих інженерів/розробників програмного забезпечення в Грузії. Ми плануємо зробити те саме на світовому ринку. З іншого боку, ми створили стійкий бізнес, який потім був перетворений на підписку, яку набагато простіше масштабувати у всьому світі.

Претендент:

ООО “Edison Tech”

edison2

Про компанію:

Edison Tech була заснована в 2017 році і з того часу орієнтується на розробку комплексних апаратних і програмних продуктів для організацій в усьому світу. Їх основним напрямком роботи є розробка, створення та виробництво продуктів, обладнання та інтернету речей, що змінюють індустрію. У той же час вони працюють над інноваційними стартапами, такими як передплатні коробки, щоб діти вивчали інноваційну інженерію та унікальну платформу GIF зі звуком.

Цілі Сталого Розвитку

4
16
17

Партнери:

Local Government and приватні університети, Edison Tech, Extra.ge, Edison Store, Hotsale