Nestle Needs YOUth

Nestle Needs YOUth

ukraine

Період впровадження проекту:

з 2014 року і до сьогодні

Завдання:

Молодь становить основу працездатного населення, проте за відсутності практичного досвіду вона відчуває певні труднощі з пошуком роботи, саме тому Nestlé розвиває програму з працевлаштування молоді – вже шостий рік працює з молодими українцями у межах глобальної ініціативи, допомагаючи випускникам ВНЗ та молодим спеціалістам з працевлаштуванням. 

Завданням ініціативи є допомога молодим людям у побудові професійних навичок, завдяки яким вони можуть отримати переваги на ринку працевлаштування, а також перший досвід роботи.

Рішення:

Ініціатива Nestle Needs YOUth складається з кількох напрямів: працевлаштування молодих людей віком до 30 років, стажування, підтримка через майстер-класи та створення можливостей спільно з партнерами Nestlé. Програма пропонує підтримку молоді шляхом проведення майстер-класів з підготовки ефективних резюме та проходження співбесід, фабричних екскурсій, участі у ярмарках вакансій. Студенти і випускники щороку мають можливість брати участь в однорічних програмах для випускників у офісах та фабриках Nestlé Україна по всій країні.

Спільно з нашими партнерами ми розробили систему лекцій з логістики і торговельного маркетингу, аби зменшити розрив між  теорією та практикою. У часи пандемії COVID-19 ми перевели лекції для університетів у онлайн і вони продовжили бути частиною навчального процесу. 

У межах Nestle Needs YOUth компанія розпочала глобальну програму «Альянс для молоді», яка залучає постачальників, клієнтів та партнерів визнати проблему безробіття серед молоді та створити для них можливості. До програми приєдналися 17 партнерів Nestlé  в Україні . Крім того, цьогоріч Nestlé Ukraine розпочала ініціативу щодо стажування серед партнерів Альянсу для молоді.

Результати:

У 2019 році Nestlé в Україні працевлаштувала 842 співробітника віком до 30 років, досвід першої роботи отримали 346 інтернів. Для молоді провели 83 навчальних заходи, які збільшують конкурентоспроможність молодих людей на ринку праці. 

А за всі 6 років реалізації програми в Україні роботу отримали 3801 молодих і перспективних кандидатів до 30-ти років, 1350 інтернів і випускників  отримали можливість пройти практику в Nestle.

Категорія: Суспільство

Претендент:

Nestle в Україні та Молдові

Nestle logo

Про компанію:

Nestlé – одна з найбільших у світі компаній з виробництва продуктів харчування та напоїв. Компанія працює у 187 країнах світу.

Цілі Сталого Розвитку

GOALS_Ukr-08
GOALS_Ukr-17

Партнери

Київський національний економічний університет ім. Вадими Гетьмана

Український католицький університет

компанія з торговельного маркетингу «Імпакто»