Школа фруктів та овочів Kaufland (orig.: “Kaufland škola voća i povrća”)

Школа фруктів та овочів Kaufland (orig.: “Kaufland škola voća i povrća”)

Прапор Хорватії

Період впровадження проєкту:

2017 – до сьогодні

Завдання:

Kaufland – мережа гіпермаркетів, що входить до складу Schwarz Group, однієї з найбільших роздрібних компаній у світі. Вона успішно працює в Хорватії протягом 20 років, маючи 42 магазини по всій країні.

Корпоративна соціальна відповідальність є однією зі стратегічних складових бізнесу Kaufland. Kaufland зосереджує свою діяльність на проєктах, які підвищують обізнаність і реально змінюють одну з цих трьох сфер: діти, здоров’я та навколишнє середовище.

Рішення:

Проєкт «Школа фруктів та овочів Kaufland» діє вже п’ятий рік з метою підвищення обізнаності про необхідність здорового харчування та його вплив на здоров’я дітей. За допомогою проєкту «Школа фруктів та овочів Kaufland» компанія дарує свіжі фрукти та овочі державним початковим школам щотижня протягом усього навчального року. Щороку відбувається конкурс, завдяки якому нові школи можуть виграти щорічні пожертви. До конкурсу Kaufland активно залучає і самих учнів, які цього року мали завдання зняти танцювальний ролик. Школи в усій Хорватії старанно підійшли до цього завдання, і Kaufland отримав відео від майже 200 шкіл-учасниць конкурсу. Щороку Kaufland обирає стільки шкіл, скільки магазинів у Хорватії, щоб кожен магазин міг мати школу-партнерку і допомагати місцевій громаді, даруючи щотижня свіжі фрукти та овочі.

Результат:

Цього року було вибрано більше шкіл, ніж магазинів, оскільки кожну школу зі звичайними та спеціальними програмами для дітей з особливими потребами, що взяла участь у конкурсі «Школа фруктів та овочів Kaufland» зі своїм відео, тепер залучено до програми. Вони всі отримають безплатні фрукти та овочі для всіх своїх учнів.

У цифрах це означає, що лише цього року є 54 школи-партнери з майже 20 000 дітей, які отримують безплатні свіжі фрукти та овочі щотижня, а від початку проєкту у 2017 році Kaufland пожертвувала понад 500 тонн фруктів та овочів школярам у всій Хорватії.

У 2021 році проєкт здобув підтримку Міністерства науки та освіти Хорватії.

Категорія: Мир

Претендент:

Kaufland Hrvatska k.d.

kaufland

Про компанію:

Kaufland Hrvatska k.d. — це успішна міжнародна торговельна компанія, яка працює у 8 країнах Європи та постійно розвивається. Компанія має у Хорватії 42 магазини, в яких представлено приблизко 20 000 найменувань товарів для домашнього вжитку від регіональних, фірмових та власних брендів.

Цілі Сталого Розвитку

2
3

Партнери:

Державні початкові школи в Хорватії