BI STUDIO

 BI STUDIO

Прапор Грузії

Період впровадження проєкту:

2014—2019 роки

Завдання:

У сучасному світі однією з найважливіших частин повсякденного життя підприємств є збір та аналіз даних для ухвалення відповідних бізнес-рішень. З цією метою компанії пропонують сучасні технології та широкий спектр послуг і програмних рішень.

Рішення:

Для сприяння зростанню бізнесу та ухвалення правильних аналітичних та стратегічних рішень виникла необхідність запровадити потужну систему аналітичної звітності на підприємствах у всій Грузії. Отже, BI Studio пропонує компаніям повний пакет послуг із бізнес-аналітики, зокрема інтеграцію даних, створення сховища даних, візуалізацію даних,  автоматизацію звітності та різні види навчання персоналу BI STUDIO.

Результат:

  • Для задоволення потреб клієнтів у сучасному бізнесі FINA просуває Power BI – провідний інструмент візуалізації на ринку. Ми пропонуємо можливість імпортувати дані практично з будь-якого джерела, а також автоматизувати потік даних та обчислювальних процесів. Як продукт Microsoft, Power BI є дружнім,  корисним та інтуїтивно зрозумілим. Наш інноваційний метод інтеграції Power BI з місцевими системами бухгалтерського обліку допомагає компаніям розв’язувати свої проблеми в бізнес-аналітиці. Тому підприємства можуть робити більше, витрачаючи менше ресурсів.
  • АТ «Sakcabel» та ТОВ «T & K Restaurants» (McDonald’s Грузія) значно поліпшили свою внутрішню аналітику та звітність унаслідок  успішного партнерства з BI Studio. Для них підготування різних звітів та оброблення  даних у фінансовому та аналітичному відділах були досить тривалим і складним процесом.

Було розроблено конкретну модель даних та інтеграційний план для інтеграції даних із системи “Apex ERP” та різних файлів Excel у єдину систему, а також  їхньої візуалізації  як автоматизованих звітів за допомогою Power BI. Автоматизована звітність допомагає керівництву виявляти проблеми та перспективи на ранніх стадіях, що може бути вирішальним для виправлення

стратегічних рішень та підвищення рентабельності. Правильний аналіз дає змогу компаніям використовувати менше ресурсів і легко досягати своїх цілей.

Претендент:

ТОВ “FINA”

fina

Про компанію:

FINA LLC — компанія з розробки програмного забезпечення та ІТ-консалтингу, заснована в 2006 році в Грузії. Головна перевага компанії полягає в тому, щоб заслужити довіру клієнтів завдяки відданості та чесності.

Цілі Сталого Розвитку

8
9
12

Партнеры:

“McDonald’s Грузія” (“T & K Restaurants” LLC); JSC “SAKCABLE”