Шановні колеги, партнери та друзі!

Цей складний та неочікуваний рік багато чому нас навчив. Як ніколи, він показав, наскільки людство вразливе перед впливом навколишнього середовища. Те, наскільки наші плани та спосіб життя залежать від природи, а багаторічні досягнення можуть звестися нанівець за кілька місяців.

Цей рік нагадав нам вкотре, що ми на цій планеті лише гості, де нам слід з повагою ставитися до її ресурсів та потенціалу, дбаючи про неї заради майбутнього. За цей період ми навчилися діяти разом у глобальному розумінні, дослухатися одне до одного, оперативно будувати стратегії світового масштабу. Хотіли ми того чи ні, але кожен зіткнувся із власною відповідальністю за здоров’я своє, рідних, сусідів, співгромадян та усього людства.

Саме зараз — найкращий час замислитися над відповідальністю нашого бізнесу перед прийдешніми поколіннями. Адже кампанія “Партнерство заради сталого розвитку” є провідником до ефективної роботи в напрямку досягнення визнаних світом Цілей сталого розвитку ООН. Пандемiя уповільнила темпи нашого спільного руху, але надихнула новi компанiї приєднатися до Глобального Договору ООН в Україні. Ми розуміємо, що природнi ресурси вимагають вiдповiдального ставлення, так само, як і людське життя. Ми впевнені, що, об’єднавши сили, ми побудуємо ефективну взаємодію між бізнесом, державою та громадськістю і змінимо світ на краще.

Чого ще ми навчилися цього року? Діяти! Адже повна зупинка, бездіяльність, очікування, що хтось вирішить проблеми за тебе, — це марне витрачання часу! Умови змінюються, змінюється склад учасників, але нашi цiнностi та дiї залишаються, i це найкращий фундамент для партнерства на десятки років!

Як Голова Наглядової ради ГД ООН в Україні, я пишаюся бути частиною спільноти свідомих представників бізнесу, що трансформують власні процедури та впливають на зміни в економіці України заради досягнення 17 Цілей сталого розвитку. Наш досвід і завзятість формують майбутнє і стануть взірцем для інших компаній.

 

Голова Наглядової ради Глобального договору ООН в Україні

Віталій Верещагін