Айман є Головою Секретаріату Глобального договору ООН в Канаді. Він очолює проєкт “Лідерство гендерної рівності у Приватному секторі”, що підтримується урядом Канади. Також він є співголовою багатьох робочих груп, зокрема Уможливлення Циркулярної економіки для пластикового сміття у Канаді, Права дитини та Цілі сталого розвитку (ЦСР) для провадження відповідального бізнесу – Канадський аспект, та відновлення сталого бізнесу через призму ЦСР – Канадський обрис. У 2019 він керував підготовкою Практичного посібника з ЦСР у партнерстві з Міністерством закордонних справ Канади.

До призначення на посаду керівника Секретаріату мережі Глобального договору в Канаді він працював з організацією як старший консультант з питань сталого розвитку, та здійснював консультаційні огляди політик та стратегій, прописаних концепцій проєктів та пропозицій, займався проєктними контрактами. Він спеціалізується на звітності по SDGs та супроводжує компанії на шляху впровадження принципів Сталого розвитку та ЦСР.

Айман отримав магістерський ступінь з Менеджменту Сталого розвитку в Університеті Торонто зі спеціалізацією у менеджменті та ступінь бакалавра з бізнес адміністрування (фінанси) у United International University.