Women Biz Days

Women Biz Days

1200px-Flag_of_Ukraine.svg

Період впровадження проєкту:

Липень 2019 – Серпень 2021

Завдання:

Жінки становлять 49,6% населення світу, але їхній внесок у світовий ВВП становить лише 37%. Жінки є потужними агентами змін, але досі є недостатньо представленими в ухваленні політичних рішень, а також у бізнесі та громадах.

ITFC зосереджується на торгівлі та розвитку продажів. На семінарах з розвитку навичок виходу на закордонні ринки ми неодноразово спостерігали більшу участь жінок, ніж чоловіків. Це дало змогу зробити висновок, що напрям навчання підприємницьких здібностей та продажів актуальний для жінок.

Рішення:

Команда ITFC вирішила провести тренінги, сеанси наставництва та мотиваційні семінари для жінок, щоб підвищити рівень їхнього залучення до бізнесу та підприємницької діяльності. Основна мета бізнес-семінарів «Women Biz Days» – підвищення продуктивності та ефективності діяльності МСП, якими керують жінки, через удосконалення навичок управління бізнесом.

Результат:

Основні результати:

– 14 бізнес -семінарів

– 3300 заявок

– 360 учасників

– Створено 15 офіційних підприємств

Категорія: Суспільство

Претендент:

Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC)

itfc

Про компанію:

Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC) є незалежною некомерційною організацією. ITFC слугує експертною платформою, об’єднуючи вітчизняних і іноземних експертів-практиків, що спеціалізуються на питаннях інвестицій, розвитку МСП, торгівлі і торговельної політики.

Цілі Сталого Розвитку

5

Партнери:

Програма USAID «Конкурентна економіка»

Міністерство цифрової трансформації

Регіональні торгово-промислові палати України