Цілісна реакція Групи KONČAR на зміну клімату

Цілісна реакція Групи KONČAR на зміну клімату

Прапор Хорватії

Період впровадження проєкту:

2020-2021

Завдання:

Захист довкілля та сталий розвиток мають важливе значення, оскільки більшість обладнання KONČAR встановлене безпосередньо в навколишньому середовищі (підстанції, гідроелектростанції, інші електростанції чи рухомий склад).

У 2020 році KONČAR була першою хорватською організацією, яка запустила Схему екологічного управління й аудиту ЄС (EMAS). Ми сформулювали Політику управління навколишнім середовищем, яка доступна на вебсайті www.koncar.hr/en/ і про яку повідомлено всім працівникам. Ефективне використання енергії та переважне застосування відновлюваних джерел є важливими для реагування на надзвичайні кліматичні потреби та зменшення загального вуглецевого сліду компанії KONČAR.

Рішення:

Публікуючи наші Звіти про корпоративну соціальну відповідальність згідно з цілями Глобального договору, ми 15 років інформуємо наших клієнтів, акціонерів та працівників про сталий розвиток, підвищуючи обізнаність та покращуючи комунікацію з усіма зацікавленими сторонами.

KONČAR послідовно інвестує в інфраструктуру, беручи до уваги екологічні критерії, наприклад, оновлення труб гарячої води, що дало змогу зменшити втрати тепла в штабі компанії та на виробничих потужностях. Ми постійно замінюємо освітлювальні прилади та встановлюємо світлодіодні світильники, як у приміщеннях Fallerovo šetalište, так і в Borongaj.

Фотоелектрична електростанція на одному з наших основних об’єктів виробила 21,38 МВт/год електроенергії, яка була використана для самозабезпечення об’єкта. Отже, викиди CO2 скоротилися на 5,02 тонни на рік.

Компанії групи KONČAR використовують продукт ZelEn, тобто енергію, вироблену виключно з відновлюваних джерел. KONČAR отримав сертифікат на 2020 рік, що підтверджує, що Компанія постачала 56 576,00 МВт/год електроенергії з відновлюваних джерел. Це сприяло загальному щорічному скороченню викидів CO2 на 13 285 тонн.

Результат:

До кінця 2020 року частка світлодіодних освітлювальних приладів на об’єкті зросла на 102% проти попереднього року. Вжиті заходи привели до економії споживання електроенергії на 44 МВт/год на рік, що означає скорочення викидів CO2 приблизно на 10,3 тонни на рік.

Ми співпрацюємо з нашим італійським замовником і створюємо “ліс зелених трансформаторів”, висаджуючи 398 дерев бука в Калабрії, Італія. Кожне посаджених дерев буде поглинати 22 кг СО2 на рік і перетворювати його на кисень, а також очищувати воду і сприяти збереженню загального глобального біорізноманіття.

Категорія: Планета

Претендент:

Корпорація KONČAR

loncar

Про компанію:

KONCAR — це регіональний лідер у галузі енергетики та залізничних рішень, який працює в сферах енергетики, залізничного транспорту та інфраструктури, промисловості, ІКТ та цифровізації з акцентом на власні розробки та інновації, а також лабораторні випробування та сертифікацію.

Цілі Сталого Розвитку

12 (1)
13

Партнери:

KONČAR – Інфраструктура та послуги, KONČAR – Розподільні та спеціальні трансформатори, HEP – Схема екоменеджменту та аудиту Opskrba та ЄС (EMAS)