Сайт для проєкту “INCLUSIVEHUB”

 Сайт для проєкту “INCLUSIVEHUB”

1200px-Flag_of_Ukraine.svg

Період впровадження проєкту:

2020–2021 рр.

Завдання:

Громадська організація «Еммаус» заснувала Інклюзивний хаб як відкритий простір для реалізації ініціатив із навчання, дозвілля та професійної орієнтації молодих людей з інвалідністю та випускників/випускниць інтернатів. Для того, щоб інформувати аудиторію про події та проєкти, що відбуватимуться в хабі, необхідне створення вебсайту.

Водночас відомо, що для успішного старту в професії молодим спеціалістам важливо здобути перший професійний досвід під керівництвом досвідчених менторів, але знайти вакансії для початківців дуже важко. Надто коли мова йде про молодих спеціалістів з інвалідністю.

Крім того, слід зазначити, що однією з проблем якості освіти в ІТ-галузі є відірваність викладачів від постійної практичної роботи над реальними проєктами, а отже брак практичних навичок, що передаються студентам. 

Рішення:

Компанія “Інфопульс” разом із НТУУ «КПІ» організувала проєкт із розроблення вебсайту для Інклюзивного хабу, де в ролі розробників, тестувальників, аналітиків, тімлідерів, дизайнерів виступили студенти 1–5 курсів НТУУ «КПІ», а також студент НТУ «ХПІ» Віталій Притула, що водночас є підопічним організації «Еммаус».

У ролі керівників проєкту, технічних керівників  виступили викладачі ВНЗ, а в ролі менторів – спеціалісти компанії Інфопульс. Замовником проєкту є ГО «Еммаус».

Упродовж  проєкту студенти й викладачі набули практичних навичок у таких технологіях: ASP.NET Core, Angular, Postgre SQL, Figma, Razor Pages, GoogleMaps APIs.

Сайт був розроблений у такий спосіб, щоб його можна було використовувати як платформу-конструктор для написання подібних сайтів у майбутньому. 

Результат:

Створено сайт для Інклюзивного хабу https://inclusivehub.com.uа, де будуть розміщуватися новини й анонси хабу, інформація про співпрацю і донорство. 

Студенти набули першого практичного досвіду участі в реальному проєкті, здобули практичні навички із сучасних технологій, з управління проєктами, роботи в команді, протягом проєкту пройшли профорієнтаційні тренінги, організовані компанією “Інфопульс”, тренінги зі створення резюме і проходження співбесіди, зміцнили знання англійської мови.

Віталій Притула, студент Харківського політехнічного інституту та підопічний ГО «Еммаус», узяв участь у розробленні проєкту, що став не тільки його дипломною роботою, а й важливим кроком у соціальній адаптації та першим досвідом роботи в команді. Віталій успішно захистив дипломну роботу і планує опановувати професію веброзробника й далі. 

Викладачі НТУУ «КПІ» оновили знання із сучасних технологій та методології управління проєктами. 

Усі учасники проєкту здобули досвід роботи у соціально важливому проєкті та нагоду попрацювати в інклюзивній команді з рівними можливостями для всіх її членів. 

Категорія: Мир

Претендент:

Інфопульс Україна

infopulse

Про компанію:

Infopulse — одна з провідних IT-компаній в Україні, заснована у 1991 році. Компанія надає IT-сервіси широкого спектру: Digital Innovations, SAP & Microsoft, Cloud & DevOps, IT Security, Software Engineering, Mobile & Web Development та інші. Infopulse має експертизу в банківській і телекомунікаційній сферах, рітейлі та E-сommerce, енергетиці, Hi-Tech технологіях, агросекторі, виробництві та фармацевтиці.

Цілі Сталого Розвитку

4
9
10
17

Партнери:

ГО «ЕММАУС», Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».