Galata Wind Energy – перша турецька зелена публічна пропозиція

Galata Wind Energy – перша турецька зелена публічна пропозиція

Прапор Туреччнини

Період впровадження проєкту:

2020-2021

Завдання:

Відновлювані джерела енергії, а саме енергія сонця, вітру та хвиль, відіграють вирішальну роль у зменшенні залежності від викопних видів палива: вугілля, нафти та природного газу.

Попри те, що за останні роки частка відновлюваних джерел у виробництві енергії зросла, вона все ще не на бажаному рівні.

Тому, інвестуючи в відновлювані джерела енергії, дуже важливо, щоб усі зацікавлені сторони були частиною цього процесу.

У цьому контексті необхідно, щоб більше стейкхолдерів брало участь у процесі подолання вуглецевих викидів у Туреччині за допомогою первинного публічного розміщення (IPO) компаній, що займаються відновлюваною енергетикою.

Рішення:

Не тільки приватні особи, а й компанії та уряди мають негайно вжити заходів щодо переходу від викопного палива до відновлюваної енергії. Так ми зробимо свій внесок у створення більш здорового середовища та уповільнення й запобігання наслідків кліматичної кризи.

Використовуючи відновлювані ресурси через гідравлічні, вітрові та сонячні електростанції, ми виробляємо приблизно 1,9 ТВт/год щорічно, що є значним внеском в економіку країни для скорочення дефіциту поточних операцій.

У зв’язку з тим, що відновлювані джерела енергії можуть використовуватися ширше, виникає потреба у збільшенні кількості стейкхолдерів, які можуть взяти участь у цьому партнерстві.

Результат:

З огляду на наші цілі на 2030 рік, ми перетворили природні ресурси на чисту енергію, прагнучи бути на 100% поновлюваними та екологічно чистими, і досягли встановленої потужності 269 МВт лише за допомогою енергії вітру та сонця.

Відповідно до цих цілей, ми плануємо скорочувати в середньому 400 000 тонн вуглецю щорічно за допомогою сонячних та вітрових електростанцій, сертифікованих VCS.

Завдяки цьому важливому досвіду, ми формуємо майбутнє нашої країни з чистою та екологічною енергією.

Категорія: Планета

Претендент:

Doğan Holding

dogan

Про компанію:

Doğan Group – це відповідальний інвестиційний холдинг, який працює на великій географічній території та регулярно формує стратегічні партнерства з міжнародними групами для забезпечення ефективної діяльності. Компанія розробляє довгострокові рішення в регіонах своєї діяльності та трансформує свої інвестиції, прагнучи кращого майбутнього.

Цілі Сталого Розвитку

7
9
13

Партнери:

Garanti BBVA Yatirim (Garanti BBVA Investment), Vigeo-Eiris (V.E.)