Building Eco Culture in EPAM UA

Building Eco Culture in EPAM UA

1200px-Flag_of_Ukraine.svg

Період впровадження проєкту:

2020–2021

Завдання:

На момент заповнення форми 90% EPAMерів працюють дистанційно, з дому, три тисячі з них приєдналися з початку пандемії.

Covid-криза стимулює пошук нових інноваційних інструментів для формування екологічної культури та звичок відповідального споживання.

Віддалена робота перенесла акцент екологічної відповідальності з офісу на дім. Новий формат потребує більшої особистої відповідальності.

Рішення:

З 2018 року в EPAM працює команда екоактивістів – Green Team. Їх об’єднують спільні екологічні цінності. Команда створила онлайн-платформу, де користувачі можуть обмінюватися досвідом, порадами та рекомендаціями щодо правильного сортування, знаходити знижки для EPAMерів у магазинах, що продають екологічно сертифіковані товари, дізнаватися адреси місць у власних містах, куди можна здати відходи на переробку, отримувати інформацію та брати участь в екофлешмобах, присвячених Дню Землі чи Липню без пластику.

Компанія увічнює ідею зміцнення екокультури і в офлайн-форматі, враховуючи, звісно, ​​обмеження Covid: на честь Дня Землі всі охочі в EPAM отримали саджанці, щоб власноруч їх посадити. Цей новий формат виявився ефективним: спеціаліст EPAM бере на себе відповідальність за пошук місця для посадки та догляд за саджанцем у майбутньому, а компанія забезпечує закупівлю, доправлення  саджанців та інструкції з догляду.

Завдяки онлайн-формату роботи ми вперше організували міжнародні заходи, що дало еко-активістам EPAM з 12 країн нагоду поділитися досвідом.

Результат:

. Майже 1,5 тисячі талантів об’єдналися завдяки новим інструментам для формування та розвитку екокультури у 2021 році.

  1. 476 саджанців висадили спеціалісти EPAM разом із родинами та друзями
  2. Створено інтерактивну онлайн-карту, на якій позначено всі дерева, які охороняє EPAM.
  3. Створено онлайн-екобібліотеку, доступну для всіх EPAM, де можна знайти інформацію про способи та місця сортування, залишити коментарі, знайти знижки для EPAMeрів у магазинах екологічно сертифікованих товарів, а також адреси місць у своїх містах, де відходи можна передати на перероблення.

Категорія: Планета

Претендент:

ЕРАМ Ukraine

epam

Про компанію:

EPAM Systems, Inc. є провідною світовою компанією з розробки продуктів та розробки цифрових платформ. Завдяки своїй «інженерній ДНК» та інноваційній стратегії, консалтингу та дизайну EPAM надає своїми клієнтами інноваційні рішення, які перетворюють складні бізнес-задачі на реальні можливості для бізнесу. EPAM працює в Україні з 2005 року.

Цілі Сталого Розвитку

13

Партнери:

Grawe Insurance Company, Beiersdorf, PBZ (Intesa Sanpaolo Group), L’Oréal, INA (MOL Group)