Ecomobility Summer

Ecomobility Summer

1200px-Flag_of_Ukraine.svg

Період впровадження проєкту:

3 червня — 31 сепня 2021

Завдання:

Intellias вірить у розумні й екологічні міста. Транспортування є одним із проблемних місць цього завдання. Стійке пересування, особливо використання велосипедів, дає змогу зменшити затори та забруднення повітря, а також зберегти здоров’я людей. В Україні велосипедна культура й інфраструктура не надто розвинені. Проблемою також є дорожня безпека. Тому кількість людей, які використовують велосипеди як транспортний засіб, є невеликою. 

Рішення:

Ми вирішили підійти до розв’язання проблеми з різних боків  

 

  1. Рекламна кампанія розпочалася із запровадження IntelliBike Challenge. П’ять послів – новачків велосипедного спорту з п’яти міст отримали брендові велосипеди та стали рольовими моделями,  щодня беручи участь у велочеленджі.  Щоб залучити більше учасників, ми розпочали флешмоб  IntelliBike та запропонували спеціальні світловідбивні наклейки за трекінгові та велосипедні поїздки в клубі Intellias Strava.

Наприкінці літа ми організували велику лотерею корисних аксесуарів для всіх учасників.  Також ми вирушили в корпоративну велоподорож, що цьогоріч відбулася в чотирьох містах. 

Щоб у новий спосіб  поглянути на проблему пересування, ми організували показ короткометражних фільмів “Urban Mobility Shorts” у партнерстві з Wiz-Art. Для залучення ширшої аудиторії підбірка була доступна онлайн в Україні, США та Німеччині.

Основне місце розташування велосипедів у Львові IntelliBike Space було організоване в межах Міського воркшопу (City Workshop). Була змістовна частина: посли IntelliBike поділилися своїм досвідом, Львівська асоціація велосипедистів із Bike Patrol пояснила правила дорожнього руху, керівник відділу транспорту Львівської міської ради виступив з доповіддю про пересування. Розважальна частина передбачала тематичний стендап, безплатний велосипедний майстер-клас від MTB Stock, картографування улюблених велосипедних маршрутів та розіграш унікального велосипеда.

  1. Для підвищення безпеки дорожнього руху ми організували онлайн- та офлайн-велошколи.

Також ми отримали світловідбивні наклейки, які роблять велосипедистів більш помітними в темряві, і поділилися ними з нашими колегами, учасниками заходу та партнерами.

  1. Ми співпрацювали з Міським інститутом, приєдналися до фокус-груп та зібрали улюблені веломаршрути, які буде враховано під час оновлення концепції велосипедного Львова, щоб сприяти розвитку інфраструктури.

Фахівці Intellias були наставниками команди Bootcamp Харківського IT-кластера, яка розробила прототип застосунку для початківців у велоспорті.

Результат:

5 послів їздили на велосипеді все літо.

IntelliBike Challenge та флешмоб пройшли у 5 містах України.

У клубу Intellias Strava стало на 123 учасники більше.

Понад 300 людей з України, Німеччини та США подивилися короткометражки Urban Mobility Shorts.

Понад 200 учасників взяло участь в офлайн-подіях.

Нас було 101 раз згадано в національних, регіональних та місцевих ЗМІ. 97 900 людей приєдналися до нас через соціальні мережі.

Категорія: Суспільство

Претендент:

Intellias

intelliaz

Про компанію:

Intellias – одна з найбільших українських ІТ-компаній, яка займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей.

Цілі Сталого Розвитку

3
11

Партнери:

Big Short, City Institute, City Workshop, Kharkiv IT  Cluster, Lviv Cycling Association, MTB Stock, veliki.ua,  Wiz-Art.