Наша відповідь на виклики COVID-19

Наша відповідь на виклики COVID-19

ukraine

Період впровадження проєкту:

березень 2020 – сьогодні

Завдання:

 • Пандемія коронавірусу стала несподіваним глобальним викликом для всього світу і Україна не є винятком. Відсутність необхідних ресурсів та засобів індивідуального захисту для медичних працівників у закладах охорони здоров’я стала нагальною проблемою у багатьох регіонах України. 
 • COVID-19 викликав величезне занепокоєння серед громадян України. З перших днів оголошення карантинних обмежень до «Урядового контактного Центру» щоденно почали надходити тисячі звернень від громадян з проханням надати консультативну інформацію з питань, пов’язаних з хворобою Covid-19. Кількість звернень суттєво зросла, що позначилося додатковим навантаженням на працівників урядової «гарячої лінії».
 • Через карантинні обмеження у медзакладах України виник гострий дефіцит донорської крові. За даними МОЗ донорів крові стало вдвічі менше. Однак потреба у крові зростає, тому що планові операції тривають.

Рішення:

Волонтерство на урядовій гарячій лінії

Компанія надала можливість своїм працівникам у робочий час на добровільних засадах (зі збереженням за ними заробітної плати) допомагати контактному центру і консультувати громадян з питань коронавірусу. Перед початком роботи представники «Урядового контактного центру» організували тижневий навчальний інтенсив для волонтерів та працювали пліч-о-пліч протягом перших днів. Люди, які звертаються на урядову «гарячу лінію» переважно потребують роз’яснень стосовно медичних та захисних засобів для протидії розповсюдженню коронавірусу, надання порад з медичної допомоги та психологічної підтримки.

Протягом двох місяців щоденно 17 волонтерів компанії працювали дистанційно за змінним графіком у робочі дні.

Співпраця з Товариством Червоного Хреста в Україні (ТЧХУ)

ТЧХУ отримало грант фундації Coca-Cola, який виступає благодійною програмою компанії, для оперативного вирішення проблем, пов’язаних з пандемією в країні.

Завдяки гранту 6 ключових лікарень України отримали необхідне медичне обладнання.

Також, спільно з ТЧХУ компанія ініціювала кампанію з підтримки донорства крові в Україні. Кожен донор, який прийшов до центру крові у своєму місті, отримав пляшку напою.  Компанія надала продукцію для 35 міських центрів крові у всіх областях України.

З початку пандемії у партнерстві з ТЧХУ компанія підтримує 15 лікарень у 5 регіонах країни і щотижня доставляє їм питну воду та напої для лікарів і пацієнтів, а також постійно надає продукцію для людей похилого віку, вихованців дитячих будинків та інших соціально незахищених верств населення.

Результат:

Основні результати:

Волонтерство співробітників компанії на урядовій «гарячій лінії» з питань COVID-19 :

 • 1500 волонтерських годин
 • 63% від загальної кількості дзвінків (протягом травня-червня) прийнято волонтерами
 • 2500 громадянам України надано консультації, інформаційну та психологічну підтримку 

300$ гранд Фундації Кока-Кола надано Товариству Червоного Хреста в Україні  для підтримки  6 опорних лікарень для закупівлі життєво важливого обладнання для боротьби з COVID-19 :

 • 3 апарата для штучної вентиляції легенів
 • 13 моніторів стану пацієнта
 • 7 аналізаторів електролітів та газів крові

Допомога продукцією:

 • 140 000 пляшок було передано для медичних працівників, пацієнтів хворих на COVID-19 у 15 ключових лікарнях по всій Україні, а також для людей поважного віку, вихованців дитячих будинків, та вразливих категорій населення 
 • Підтримка 15 000 донорів крові у 35 Центрах крові у всіх областях України

Приватний сектор та неурядові організації працюють разом у напрямку протидії пандемії та надають важливу допомогу для забезпечення здоров’я і безпеки людей. Ми сподіваємось, що спільні зусилля компанії та партнерів у боротьбі з пандемією, подарують людям надію. Позитивні зміни можливі тільки тоді, коли всі працюють разом і рухаються до однієї мети – і в цьому ми єдині.

Категорія: Covid-19

Претендент:

ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед»

Coca-Cola HBC LOGO-Ukraine

Про компанію:

ІП«Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед» — лідер українського ринку безалкогольних напоїв, що входить до Coca-Cola HBC Group, провідного ботлера продукції The Coca-Cola Company.

Цілі Сталого Розвитку

GOALS_Ukr-03
GOALS_Ukr-17

Партнери

Товариство Червоного Хреста в Україні

«Урядовий контактний центр»