Благодійна допомога лікарням у боротьбі з коронавірусом в рамках програми КСВ банку We Care!

Благодійна допомога лікарням у боротьбі з коронавірусом в рамках програми КСВ банку We Care!

ukraine

Період впровадження проєкту:

березень 2020 – сьогодні

Завдання:

Діємо щодня в інтересах клієнтів та суспільства – сенс існування Креді Агріколь. Ми постійно працюємо над тим, щоб втілювати його в життя та підкріпляти конкретними вчинками.
Проблематика. 2020 рік розпочався з нового виклику для суспільства – пандемії COVID-19, що вже в березні перевела життя українців в режим карантину. Ситуація ускладнилася ще й браком медичного обладнання в багатьох опорних лікарнях або потребою його модернізації. Саме так ми могли допомогти лікарям у боротьбі з пандемією та її наслідками. Зокрема, в епіцентрі пандемії COVID-19 у травні 2020 р. Опинилася Чернівецька область: тут були одні з найвищих показників по захворюваності.

Завдання. Допомогти лікарням та пацієнтам в подоланні коронавірусу, закупити необхідне медичне обладнання, зокрема комплексно обладнати реанімаційні блоки опорних лікарень, де рятують пацієнтів у критичних станах.

Рішення:

Креді Агріколь Банк один із перших відгукнувся і в рамках програми «We Care!» оперативно надав допомогу тим, хто її потребує найбільше – медичним закладам та їх пацієнтам. Банк спрямував 6,3 млн грн на придбання медичного обладнання для опорних лікарень у Києві, Тернополі та на облаштування реанімаційного блоку в обласній лікарні в Чернівцях. 

Три хвилі благодійності:

Березень ― апарат штучної вентиляції легенів вартістю 700 000 гривень для Київської міської лікарні №17

Квітень ― медичне обладнання на суму 1 100000 гривень для Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні та Київської міської клінічної лікарні №17. За ці кошти закуплено дефібрилятор, монітори пацієнта, пульсоксиметри та інфузійні насоси, які допомагають боротися із критичним перебігом хвороби.

Травень ― медичне обладнання на 5 000 000 гривень для комплексного облаштування реанімаційного блоку лікарні в Чернівцях. Закуплено все необхідне для

інтенсивної терапії хворих: дефібрилятор, фібробронхоскоп, портативний ультразвуковий сканер, монітори пацієнта (6 од.), інфузійну помпу, функціональні ліжка (3 од.), інфузомати одношприцеві (6 од.) та двошприцеві (11 од.). Медичне обладнання європейського виробництва, рекомендоване українськими лікарями з точки зору його ефективності. 

Результат:

Цей благодійний проєкт ― наймасштабніший за всю історію роботи банку в Україні.

Всі закупівлі медичного обладнання проходили за підтримки благодійного фонду «Твоя опора».
Завдяки придбаному в рамках благодійного проєкту обладнанню, 331 пацієнт медичних закладів отримали допомогу (станом на 16.09.2020):

  • 110 пацієнтів ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня»
  • 162 пацієнта Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні
  • 59 пацієнтів Київської міської клінічної лікарні №17

Результатом благодійного проєкту є забезпечення необхідним та якісним обладнанням лікарень України, що застосовується під час лікування пацієнтів з Covid-19, які перебувають в реанімації закладів. Важливо, що медичне обладнання знадобиться не тільки хворим на коронавірус, а також буде використовуватися багато років і надалі для лікування хворих, що мають інші діагнози.

Категорія: Covid-19

Претендент:

Креді Агріколь Банк

credit logo

Про компанію:

Креді Агріколь Банк — це найстарший іноземний банк в Україні, який працює на ринку з 1993р., надає весь спектр банківських послуг та є лідером українського ринку автокредитування і стратегічним партнером для агробізнесу.

Цілі Сталого Розвитку

GOALS_Ukr-03

Партнери

Благодійний фонд «Твоя опора»

Mastercard – партнер 2-ї хвилі благодійності