Мережа Глобального договору в Кенії є найбільшою в Африці, на Близькому Сході та в Північному регіоні Африки.

Як виконавчий директор, від квітня 2013 року Джуді позиціонує Глобальний Договір у Кенії, як провідну платформу в країні, що мобілізує підтримку бізнесу для забезпечення сталого та інклюзивного розвитку. Також, Джуді відповідальна за побудову та керування партнерств мережі з широким колом стратегічних стейкхолдерів з уряду, бізнес-сектору, агенцій ООН та донорських співтовариств.

На поточній позиції пріоритетом є управління програмою Відповідального бізнесу в  Ufadhili Trust; Кенійській неприбутковій організації, що працює над поширенням Соціальної відповідальності у Східній Африці. Також Джуді працює з різноманітними агенціями розвитку, зокрема з покращення розробки та реалізації проєктів водопостачання та водовідведення у громадах по всій країні з Samaritan’s Purse  International.

Джуді має ступінь бакалавра з мистецтва, з психологічного консультування та розвитку громад університету Дейстар у Кенії та ступінь магістра з проєктного планування та менеджменту в університеті Найробі. Вона також є національним експертом з ISO 26000 – Стандарти Соціальної Відповідальності.