PepsiCo поруч з українцями в боротьбі з коронавірусом

PepsiCo поруч з українцями в боротьбі з коронавірусом

ukraine

Період впровадження проєкту:

квітень 2020 і дотепер

Завдання:

Головна проблематика – боротьба з COVID-19 в Україні.

Завдання – допомога фінансова та продуктова.

Під час пандемії коронавірусу PepsiCo Україна залишається поруч зі своїми споживачами, клієнтами та партнерами як соціально-відповідальна компанія, даруючи більше посмішок з кожним ковтком та кожним шматочком своєї продукції.

Рішення:

Компанія цілеспрямовано зосередила зусилля на трьох напрямках:

– допомога медичним працівникам і медичним установам на передовій боротьби з вірусом;

– продуктова підтримка нужденних категорій населення, які опинилися в скрутних життєвих обставинах;

– сприяння місцевим громадам в регіонах, де розташовані наші виробничі потужності та логістичні центри.

Результат:

Результат:

PepsiCo пожертвувала більше 30 мільйонів гривень на боротьбу з коронавірусом в Україні.

За підтримки глобального фонду PepsiCo Foundation та БФ «Благомай» було закуплено 17 тис. комплектів індивідуального захисту (костюми, маски, респіратори, рукавички, бахіли) для працівників системи охорони здоров’я у Миколаєві, Одесі, Києві, Львові, Вишгороді та Вишневому, а також необхідне медичне обладнання для лікарень.

 Компанія продовжує надавати продуктову підтримку медпрацівникам та людям в складних життєвих обставинах. Станом на 1 вересня, компанія передала через БФ «Фудбенк» понад 981 тонну своєї продукції, понад 80% з якої – молочна продукція, дитяче харчування, соки і нектари.

Спільно зі своїм партнером, мережею піцерій Domino`s Pizza, компанією надано 17 000 продуктових наборів для медичних працівників Київської міської клінічної лікарні №4.

Підтримуючи прагнення своїх співробітників допомагати людям, які потрапили в складну ситуацію, PepsiCo запустила програму індивідуальних пожертвувань працівників компанії. Зібрані кошти, примножені благодійним фондом PepsiCo Foundation, в розмірі 68 775 UAH передані на підтримку дитячих будинків, які потребують допомоги під час пандемії.

Категорія: Covid-19

Претендент:

PepsiCo Україна

PepsiCo logo

Про компанію:

PepsiCo є одним із лідерів українського ринку харчових продуктів та напоїв. Компанія випускає продукцію у 5 категоріях: соки, напої, снеки, молочні продукти та дитяче харчування. Діяльність PepsiCo ґрунтується на принципі «Перемагати відповідально», який пояснює глибоке переконання компанії у тому, що її успіх нерозривно пов’язаний зі стабільністю в усьому світі.

Цілі Сталого Розвитку

GOALS_Ukr-03
GOALS_Ukr-11

Партнери

БФ «Фудбенк»

Мережа піцерій Domino’s Pizza

Співробітники компанії PepsiCo Україна.

Глобальний фонд PepsiCo Foundation

БФ «Благомай»