COVID-19 Response та #TogetherAsOne. Відповідь ЕРАМ Україна на кризу у закладах охорони здоров’я

COVID-19 Response та #TogetherAsOne. Відповідь ЕРАМ Україна на кризу у закладах охорони здоров’я

ukraine

Період впровадження проєкту:

березень 2020 – вересень 2020

Завдання:

Створення проєкту викликане кризою COVID-19. Для ефективного реагування на появу та збільшення кількості хворих, українські заклади охорони здоров’я мали недостатнє забезпечення устаткуванням. Компанія «ЕРАМ Україна» спільно з партнерами вирішили підтримати їх кисневим обладнанням, витратними матеріалами, засобами захисту, інфрачервоними термометрами для бригад невідкладної допомоги, також забезпечити страхування медперсоналу у Львівській області. Увага була спрямована в першу чергу на заклади, де необхідність була найгострішою. Організувати допомогу та вирішити проблему забезпечення системи охорони здоров’я в рамках проєкту стало можливим завдяки побудові мережі партнерств та взаємодії НГО та професійних спільнот.

Рішення:

Рішенням, яке дозволило реалізувати цілі, стала розробка вдалої архітектури проєкту, яка забезпечила 3-х рівневу систему взаємодії.

  1. Всеукраїнський рівень. Співпраця з міжнародним фондом ЮНІСЕФ Україна для реалізації програм охорони здоров’я. Рішення вимагали взаємодії із мережею закладів охорони здоров’я по всій країні. Такий підхід зменшив ризик погіршення ситуації та покращив менеджмент в кризовий період на всеукраїнському рівні. Цей проєкт став продовженням постійної співпраці ЕРАМ та ЮНІСЕФ разом із ООН, залишаючись на тому ж рівні партнерства, як в часи до пандемії.
  2. Регіональний рівень. Першочерговим завданням було залучення до співпраці ІТ-спільноти всіх українських ІТ-кластерів у містах з погіршеною ситуацією, особливо у містах присутності бізнесу, а також максимально відповідати новому підходу «благодійність починається вдома». Це також була нагода скористатися знанням місцевих ІТ-спільнот про стан локальних закладів охорони здоров’я та забезпечення захисту населення. 
  3. Рівень компанії. Проведення фандрайзингової кампанії #TogetherAsOne із залученням спеціалістів ЕРАМ для забезпечення потреб лікарень у містах проживання. Збір коштів в період триденного переходу в режим віддаленої роботи зблизив таланти ЕРАМ. Спільна робота зі збору коштів була не тільки частиною допомоги рідним містам та країні в цілому, але важливий елемент для підняття морального духу.

Результат:

Управління проєктом:

– 12 партнерів (8 благодійних організацій та 4 ІТ спільноти)

– Реалізовано внутрішню фандрайзингову кампанію «#TogetherAsOne», в рамках якої більше 700 талантів ЕРАМ зголосилися допомогти лікарням у своїх містах 

– 15 фахівців ЕРАМ з різних департаментів залучено для реалізації проєкту
Соціальні показники:

– Територія проєкту – 11 областей України 

– Охоплено 52 заклади охорони здоров’я

– Передано 50 концентраторів, 1059 інфрачервоних термометрів, 2 367 одиниць витратних матеріалів для кисневого обладнання, 50 пульсоксиметрів, 1424 захисних костюмів, 1769 захисних масок та респіраторів, а також захисні рукавички, окуляри. 30 000 захисних масок закуплено для спеціалістів EPAM у п’яти містах. Організовано будівництво кисневих трас у трьох українських лікарнях.

Фінансові показники:

Загальна сума допомоги склала 7,5 млн грн.

  1. На всеукраїнському рівні допомога компанії ЕРАМ в партнерстві з ЮНІСЕФ склала 5,5млн грн
  2. На регіональному рівні у співпраці з ІТ спільнотами підтримка медзакладів еквівалентна 1,5 млн грн
  3. Допомога спеціалістів ЕРАМ лікарням свого міста в рамках фандрайзингової кампанії #TogetherAsOne склала 0,5 млн грн

Категорія: Covid-19

Претендент:

EPAM Україна

EPAM LOGO

Про компанію:

EPAM Systems є провідним світовим постачальником ІТ-рішень з 1993 року. Завдяки багаторічному досвіду і компетенціям у консалтингу, дизайні та інноваційних стратегіях, EPAM перетворює бізнес-завдання клієнтів у реальні бізнес-можливості.

Цілі Сталого Розвитку

GOALS_Ukr-03
GOALS_Ukr-17

Партнери

БО «Харків з тобою»

CEO club foundation

ІТ Ukraine Association

ЮНІСЕФ Україна

 БФ Kiddo

БФ Крона

IT кластери м. Дніпра, Львова, Харкова