Ініціатива створення платформи

 Ініціатива створення платформи

Прапор Грузії

Період впровадження проєкту:

2020 – до сьогодні

Завдання:

Компанія “Adjarabet” створила платформу корпоративної соціальної відповідальності “Ініціатива”, яка об’єднує всі проєкти, які компанія реалізувала досі. Платформа “Ініціатива” має на меті сприяти порушенню важливих, актуальних та орієнтованих на розвиток суспільства питань.

Платформа корпоративної соціальної відповідальності орієнтована на:

o відповідальна організація ігор

o розвиток інновацій та технологій

o підтримання грузинських видів спорту та спортсменів

o інших бенефіціарів.

Рішення:

Наша мета – співпрацювати з партнерами для створення проєктів, які зосереджені на задоволенні конкретних потреб сталості та розвитку.

З огляду на корпоративну соціальну відповідальність, ми співпрацюємо з низкою приватних та неурядових організацій. Передусім виділимо проєкт «Активне життя – моя катастрофа». Це проєкт, який не має аналогів у Грузії та спрямований на сприяння повній інтеграції людей з інвалідністю у суспільство за допомогою спорту, творчості та залучення до соціальних проєктів.

Ми також хотіли б зазначити, що компанія “Adjarabet” підписала меморандум про співпрацю між Аджарабетською платформою корпоративної соціальної відповідальності “Ініціатива” та фондом “Femina”. У межах меморандуму компанія “Adjarabet” допомогла бенефіціарам фонду отримати доступ до освіти. Зокрема, 22 жінки за підтримки Adjarabet матимуть змогу взяти участь у проєкті з повним погашенням плати за навчання у весняному семестрі.

Мусимо також згадати перший проєкт ініціативи у 2020 році – Концерт-марафон Stephane (співачка з Джорджії), який відбувся за підтримки ініціативи допомоги бенефіціарам Фонду “1 Anoba”. Разом із виторгом від концерту, компанія “Adjarabet” з власної ініціативи виділила додаткові фінансові ресурси, надавши людям, які найбільше постраждали від коронавірусу, необхідну допомогу.

З настанням пандемії вся інформація про рекомендації, пов’язані з коронавірусом, була розміщена на всіх доступних рекламних каналах Adjarabet. Крім того, компанія передала державі півмільйона ларі для закупівлі швидких тестів у межах корпоративної соціальної відповідальності.

Як ми вже згадували, Adjarabet зосереджена на підтримці грузинського спорту та людей. Важливим напрямком для компанії «Adjarabet» є підтримка грузинських спортсменів. Компанія постійно намагається підвищити обізнаність грузинських спортсменів, надати їм можливість проявити свій максимальний потенціал та виступати на важливих змаганнях чи турнірах.

Наразі компанія співпрацює та підтримує кілька спортивних федерацій та різноманітні спортивні асоціації: Національна федерація баскетболу, Текбол, Грузинська федерація брейкдансу, Альянс розвитку спорту, Академія бойових мистецтв ММА, Грузинська федерація водного поло.

Нині в компанії є приблизно 20 почесних послів з різних видів спорту, серед яких: Гіга Чікадзе, Ілля Топурія, Торніке Кімадзе, Лаша Шавдатуашвілі, Гено Петріашвілі, Гурам Тушишвілі, Варлам Ліпартеліані, Ірма Хетсуріані, Стелла Андріюк, Ніно Одзелашвілі, Авто Кенчадзе, Тато Григалашвілі, Важа Маргвелашвілі, Елізбар Одікадзе та ін.

9 почесних послів Adjarabet взяли участь в Олімпіаді в Токіо, з них 4 здобули срібні медалі. Компанія виділила призовий фонд у півмільйона ларі для олімпійців. Adjarabet вручила по 100 000 ларі кожному зі здобувачів срібної медалі та 20 000 ларі – спортсменам, які брали участь в Олімпіадах. Головною метою цієї церемонії нагородження було популяризувати грузинських спортсменів та дати їм можливість брати участь у більшій кількості турнірів чи змагань.

Одним із важливих напрямків є підтримка грузинських спортсменів. Компанія постійно намагається підвищити їхню обізнаність, дати їм можливість розкрити свій максимальний потенціал та виступати на важливих змаганнях чи турнірах. Ми підтримуємо окремих спортсменів у їх професійному зростанні. Ми також сприяємо розвитку галузі загалом.

Наша мета – створювати проєкти у співпраці з партнерами, які зосереджені на задоволенні конкретних потреб сталості та розвитку. Ми співпрацюємо з низкою приватних та неурядових організацій у межах корпоративної відповідальності.

Adjarabet – компанія, яка постійно орієнтована на новинки та інновації. Тому незабаром у нас буде багато добрих новин, оскільки ми плануємо реалізувати низку необхідних та корисних проєктів. Сподіваємось, що громадськість зустріне їх із цікавістю.

Результат:

Нашою метою є створення у співпраці з партнерами проєктів, спрямованих на втілення конкретних потреб сталості та розвитку. Як уже було згадано, одним із важливих напрямків є підтримка грузинських спортсменів. Компанія постійно намагається підвищити їхню обізнаність, дати їм можливість розкрити свій максимальний потенціал та виступати на важливих змаганнях чи турнірах. Ми підтримуємо окремих спортсменів у їхньому професійному зростанні. Ми також сприяємо розвитку цієї галузі.

Це важлива підтримка для спортсменів або людей з особливими потребами, адже вони більш мотивовані, впевнені в собі. Усі проєкти, які ми підтримуємо, є довгостроковими, і, як уже загадано раніше, ми хочемо, щоб якомога більше грузинських компаній було залучено до розвитку та популяризації спорту, про що ми активно говоримо на всіх етапах.

 

Також хотілося б зазначити, що компанія “Adjarabet” допомогла бенефіціарам фонду “Femina” отримати доступ до освіти. Зокрема, 22 жінки за підтримки Adjarabet матимуть можливість брати участь у проєкті з повним погашенням плати за навчання у весняному семестрі. Одним із важливих напрямків для нас є проєкт «Активне життя – моя катастрофа». Він не має аналогів у Грузії та спрямований на сприяння повній інтеграції людей з інвалідністю в суспільство за допомогою спорту, творчості та залучення до соціальних проєктів.

Люди з інвалідністю потребують медичної допомоги та програм охорони здоров’я з тих самих причин, що й інші – щоб залишатися доброю й активною частиною спільноти.

Інвалідність не означає, що людина нездорова або що вона не може бути здоровою. Бути здоровим означає те саме для всіх нас – добре почуватися, щоб вести повноцінний, активний спосіб життя. Мета нашої компанії – підтримати цей проєкт, щоб інтегрувати цих людей у ​​спільноту та сприяти розв’язанню проблем.

Зрештою, усі заходи, яких вжила Adjarabet, рухаються в правильному напрямі. Приблизно 20 спортсменів успішно взяли участь у багатьох турнірах та Олімпійських іграх, змаганнях федерації та інших місцевих спортивних  організацій. Вони тепер набагато більш мотивовані, їхні спортивні досягнення та діяльність розміщені у всіх наших каналах та новинах у соціальних мережах.

Adjarabet за останні 2 роки інвестувала понад 8 мільйонів ларі для допомоги грузинському спорту, і за цей час разом з більше ніж 10 федераціями та спортивними організаціями ми реалізували низку успішних проєктів.

Претендент:

Adjarabet

arajabet

Про компанію:

Це перший грузинський бренд, який створює онлайн-розваги з 1998 року. Він є членом Flutter Group. adjarabet.com працює в Грузії та Вірменії та пропонує портфоліо захопливих видів спорту, казино, P2P, покеру.

Цілі Сталого Розвитку

3
8
11
17

Партнери:

Ініціатива співпрацює з фондом “1 Anoba”, фондом “Femina”, з багатьма спортивними федераціями й організаціями: Національна грузинська федерація баскетболу, Національна федерація брейк-дансу, Альянс розвитку спорту, Академія бойових мистецтв ММА, Грузинська федерація водного поло та Федерація текболу.

У нас є приблизно 20 почесних послів із різних видів спорту.

Нашим партнером також є організація «Активне життя – моя катастрофа», яка сприяє повній інтеграції людей з інвалідністю у суспільство за допомогою спорту, творчості та залучення до соціальних проєктів.