Стипендіальний конкурс «Юридичний Тріатлон»

Стипендіальний конкурс «Юридичний Тріатлон»

1200px-Flag_of_Ukraine.svg

Період впровадження проєкту:

Протягом навчального року (починаючи з 2016 року)

Завдання:

Студентам зазвичай важко здобути перший робочий досвід, необхідний для подальшого працевлаштування та побудови кар’єри. До того ж багато зі студентів натрапляє на фінансові труднощі, що не дає їм повноцінно зосередитися на навчанні.  

Рішення:

Для підтримки талановитих представників молоді, яка здобуває правничу професію, юридична фірма ETERNA LAW вже п’ятий рік поспіль реалізовує проєкт «Юридичний Тріатлон». Переможці конкурсу, студенти 4-6 курсів, мають нагоду пройти стажування в ETERNA LAW, одній із найкращих юридичних фірм України, з можливістю подальшого працевлаштування. Також проєкт має на меті протягом навчального року надавати фінансову підтримку переможцям стипендіального конкурсу. Так, кожного року переможець щомісяця отримує стипендію в розмірі 1500 грн (за планами кабміну, після збільшення стипендій у 2022 році підвищена стипендія студентів ВНЗ дорівнюватиме 1600 грн). Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно пройти 3 етапи:

– На першому етапі учасники пишуть есе на задану тему;

– Автори 15 найкращих есе переходять на другий етап конкурсу й отримують завдання з англійської мови та правового кейса;

– П’ять фіналістів доходить до третього етапу, де на них чекає особиста зустріч і співбесіда з партнером відповідної практики.

 

Результат:

За 5 років проведення конкурсу учасниками проєкту стало приблизно дві тисячі студентів, серед них п’ятеро пройшли стажування у фірмі та ще п’ятеро отримували стипендію в 1500 грн.

Категорія: Суспільство

Претендент:

ETERNA LAW

eternalaw

Про компанію:

ETERNA LAW – європейська юридична фірма повного циклу з майже 20-річною історією успішної роботи в Україні та СНД. Фірма має унікальний досвід у консультуванні клієнтів із усіх питань корпоративного права та M&A, оподаткування, міжнародніх фінансів, нерухомості, комплаєнсу, судової практики, прав людини, застосування регуляторних норм, управління боргами, міжнародного арбітражу, грального бізнесу тощо.

Цілі Сталого Розвитку

4
5
8

Партнери:

Національний університет «Острозька академія»;

Київський національний університет імені Тараса Шевченка.