Ти один з нас

Ти один з нас

turkey

Період впровадження проєкту:

 2019 рік 

Завдання:

Нашою метою є забезпечення сталого економічного і соціального розвитку сектору нерухомості і туризму та покращення якості обслуговування в секторі шляхом підвищення компетентності наших співробітників, що займаються ручною працею (blue-collar employees).

Рішення:

Ми встановили зв’язок між цією програмою навчання та розвитку з нашою стратегією, яка спрямована на підвищення якості обслуговування в секторі, в якому ми працюємо, і на підвищення задоволення клієнтів шляхом підвищення компетентності робітників субпідрядників.

Mи ініціювали програму навчання та розвитку для наших співробітників, бо вони є реальним обличчям наших брендів і перебувають у прямому контакті з нашими відвідувачами на місцях.

Цілі навчання та розвитку були досягнуті за допомогою детермінованої моделі освіти: шляхом врахування усіх відгуків, отриманих від відвідувачів безпосередньо або з цифрових платформ, коментарів менеджерів і співробітників відповідних відділів та звітів про секторальний аудит.

Результат:

Для організацій:

  1. Зниження кількості скарг – у 2019-му році кількість скарг скоротилася з 666 до 558.
  2. Збільшення кількості подяк – на 60%.
  3. Підвищення якості послуг, отриманих від ділових партнерів-субпідрядників.

Для субпідрядників бізнес-партнерів:

  1. Розширення сфери охоплення програми профорієнтації тривалість програм розширилася з 2 до 3 днів.
  2. Впровадження внутрішнього опитування задоволення клієнтів.

Для учасників

  1. Виявлення роздумів про результати бізнесу за допомогою фокус-зустрічей наших співробітників з клієнтами, під час яких було отримано зворотній зв’язок.
  2. Зміна ставлення і поведінки, робітники відчули себе більш цінними, спілкування всередині команди стало сильнішим. Майже 100% Безперервність Освіти.

Категорія: Мир

Претендент:

AKİS REIT

Print

Про компанію:

AKIS REIT була заснована в Стамбулі в Туреччині в 2005 році і зареєстрована на біржі Borsa Istanbul в 2013 році як компанія з AKKÖK GROUP. Akiş REIT має два торгові центри під назвою AKASYA і AKBATI в Стамбулі, Туреччина.

(AKIS REIT є однією із провідних компаній Туреччини за якістю розвитку нерухомості та управління активами, високими принципами корпоративного управління та діловою етикою, а також амбітними цілями щодо сталого розвитку своїх проєктів. Поточний комерційний портфель компанії включає два великі торгові центри: AKASYA і AKBATI.)

Цілі Сталого Розвитку

GOALS_Ukr-04
GOALS_Ukr-08
GOALS_Ukr-10

Партнери

EBRD

AKYAŞAМ

DİREM

SECURITAS

TEPE SERVİS

AS VALE