Критичне мислення і Теорія обмежень (ТОС) без обмежень

 Критичне мислення і Теорія обмежень (ТОС) без обмежень

 

1200px-Flag_of_Ukraine.svg

Період впровадження проєкту:

2014—2019 роки

Завдання:

Сучасна система освіти України не надає достатніх знань про те, як побудувати бізнес (знайти нішу, налаштувати процеси, ухвалити управлінські рішення). Цих знань бракує і молоді, і досвідченим бізнесменам. Малі та середні бізнеси борсаються в «червоному» океані та цінових війнах, ведуть бізнес за логікою економіки витрат та не вміють працювати в умовах ринкової конкуренції за прозорими правилами. Крім того, людям усіх вікових категорій бракує навичок критичного мислення, уміння здійснювати глибокий аналіз певних ситуацій/процесів і розробляти нестандартні рішення.

Наприкінці важкого для України 2014 року Apple Consulting® спільно з порталом безплатної онлайн-освіти Prometheus (тоді це був стартап), поставили за мету створити та надати широкому загалу людей (передусім молоді, стартапам, представникам малого/середнього бізнесу) безплатний постійний доступ до глибоких світових знань, досвіду, інструментів зі створення стійких прибуткових бізнесів і технік критичного мислення. Усе заради того, щоб навчити слухачів уміння глибоко аналізувати ситуації/процеси, розробляти нестандартні рішення й акселерувати індивідуальний та суспільний прогрес.

Рішення:

Спеціально для порталу Prometheus за 20152019 роки командою консультантів Apple Consulting® було розроблено та виготовлено три безплатні практичні онлайн-відео-курси, у яких розкрито головні принципи, інструменти та найкращі практики з побудови бізнесу та розвитку критичного мислення. В основу курсів вперше у світі покладено такі знання та досвід: 

  • підходи та інструменти Теорії обмежень (ТОС) за авторством доктора Еліягу Ґолдратта, що на неї покладаються у своїй філософії та роботі Zara, Amazon, Wal-Mart, McDonalds, TATA Group тощо;
  • 20-річний досвід Apple Consulting® з імплементації підходів ТОС у компаніях. 

Кожен курс складається з кількох лекцій, кейсів, практичних завдань і комунікації на форумі. Для отримання сертифікату слухачі повинні скласти іспит. Усі курси безплатні, постійно активні та доступні для широкого загалу слухачів без обмежень.

Перший курс «Вступ до Теорії обмежень та процеси мислення як потужний підхід до управління бізнесом» (2015 рік) розкриває основи управління бізнесом. Другий курс «Маркетинг: розробка та продаж пропозиції цінності» (2016 рік) надає інструментарій для побудови вирішальної конкурентної переваги. Третій курс має назву «СМС Система Менеджменту Ситуацій» (2019 рік) та розкриває механіку унікального інструменту для вирішення дилем, який допомагає ухвалювати та генерувати нові рішення в надскладних життєвих і бізнес-ситуаціях.

Результат:

Курс 2015 року Apple Consulting® став одним із перших для стартапу Prometheus. Нині портал має 1,8 мільйона користувачів. Кількість слухачів трьох курсів Apple Consulting® на Prometheus станом на тепер становить 80 779 осіб віком від 16 до 88 років. З них 8 758 осіб склали іспити та отримали сертифікати від Prometheus та Apple Consulting®. Щорічний приріст слухачів постійно активних курсів становить у середньому +30%. 

Претендент:

Apple Consulting®

appleconsult

Про компанію:

Аpple Consulting® – це провідна українська консалтингова компанія з 20-річною історією, що надає повний спектр професійних послуг для посилення ринкових позицій і підвищення ефективності бізнесу в розробці та впровадженні вирішальної конкурентної переваги. Результатом спільної роботи з клієнтом Аpple Сonsulting® бачить виключно досягнення більш високого проходу, ROI, ROA, EBITDA бізнесу і ринкової капіталізації клієнтської компанії.

Цілі Сталого Розвитку

4
8

Партнери:

Prometheus www.prometheus.org.ua