Сонячні панелі з інтегрованими чипами ближнього безконтактного зв’язку – унікальне розв’язання проблеми піратства в галузі сонячної енергетики

Сонячні панелі з інтегрованими чипами ближнього безконтактного зв’язку – унікальне розв’язання проблеми піратства в галузі сонячної енергетики

1200px-Flag_of_Germany.svg

Період впровадження проєкту:

З 2018 – триває

Завдання:

Проблеми піратства у сфері сонячної енергетики були завжди. У більшості випадків ця проблема зачіпає компанії, які вже відомі, добре зарекомендували себе та яким довіряють на ринку. Нечесні підприємці уважно спостерігають за цими відомими компаніями та розробляють підроблені фотомодулі низької якості з коротким терміном служби та високою деградацією під надійними торговими марками. На жаль, міжнародний ринок переповнений такими копіями.

Цей виклик спонукав AE Solar ініціювати та створити унікальний мобільний додаток для боротьби з проблемами піратства та гарантії автентичності PV-модулів за допомогою інтеграції NFC-чіпів у всі панелі. Це інновація світового рівня, і, найголовніше, навіть якщо мікросхеми будуть інтегровані в кожен фотоелектричний модуль виробництва AE Solar, це не вплине на ціну для клієнтів і вона залишається незмінною для кожного з них.

Рішення:

Ближній безконтактний зв’язок (NFC)

Це набір протоколів бездротового зв’язку, що пов’язує два електронні пристрої на відстані 4 см (11⁄2 дюйми) або менше.

Пристрої з NFC можуть виконувати роль електронних посвідчень і карток-ключів. Теги NFC – це пасивні сховища даних, які можна читати та використовувати в різний спосіб, наприклад, як серійні номери або технічні характеристики продукту. Це можна зробити за допомогою смартфона, який підтримує протокол NFC.

Ближній безконтактний зв’язок виник на основі технології радіочастотної ідентифікації (RFID), тож коли ваш смартфон розташований близько до чипа NFC, дані можна передавати на телефон.

Зараз NFC – це відома комунікаційна технологія, яку вже широко використовують. Наприклад, Android, Apple та Samsung Pay, є відомими користувачами технології, що дає змогу здійснювати прості й безпечні перекази коштів між споживачами та POS-системами одним дотиком.

Результат:

• Інновація, впроваджена німецькою компанією “AE Solar”, виробником високоякісних фотоелектричних модулів, забезпечить кожному з партнерів та клієнтів продукцію оригінальної якості, гарантію та технічне обслуговування. Тому кожен власник смартфона може за лічені секунди перевірити справжність продукції AE Solar і, щойно стане доступною фактична інформація про походження продукту, отримати довгострокову 100% гарантію стійкості.
• За 1 секунду NFC-чип може надати покупцеві будь-яку важливу інформацію щодо відповідного PV-модуля. Кінцевий замовник може взаємодіяти з AE Solar, ділитися власними запитами та отримувати відгуки від професіоналів. Це чудовий спосіб спілкування безпосередньо з брендом “AE Solar” та відстеження сонячних модулів через хмарну базу даних. Зі свого боку, компанія легко й ефективно піклується про покупця в призначеній для цього системі застосунку.
• Плани на майбутнє:
Незабаром AE Solar навіть інтегрує у цей додаток інструменти SMARTER, а саме панельну програму моніторингу, яка забезпечує спостереження та розв’язання проблем сонячних систем за допомогою фотоелектричних модулів AE SOLAR.

Категорія: Планета

Претендент:

AE Solar

aesolar

Про компанію:

AE Solar, TIER1 – німецький виробник сонячних панелей, який зарекомендував себе як динамічне та прогресивне підприємство. Міжнародна команда одночасно намагається надати інноваційні продукти та рішення в індустрії сонячної енергії, завдяки чому бренд має десятки міжнародних нагород у категорії відновлюваної енергії.

Цілі Сталого Розвитку

7
12 (1)
13
15

Партнери:

Команда “AE Solar” і Глобальна дистриб’юторська мережа “AE Solar”; Німецька торгова палата