Проєкт “Слідуй за усмішкою”

 Проєкт “Слідуй за усмішкою”

Прапор Білорусі

Період впровадження проєкту:

Весна – Літо 2021

Завдання:

Брак залучення людей з інвалідністю та літніх людей у ​​соціальні заходи.

Рішення:

Щоб інклюзивні подорожі в Білорусі стали реальністю, залучайте та заохочуйте до подорожей групи різних людей разом. Групи, серед яких є люди з особливими потребами та люди похилого віку, стануть мандрівниками та покажуть, що разом можливо все.

Результат:

Ми довели, що подорожувати може кожен!

Ми створили/покращили умови для доступності різних місць, а саме пляжів, музеїв, екологічних стежок тощо, для людей з особливими потребами та людей похилого віку. Наприклад, пандус, інклюзивний туалет, міст, підіймач тощо.

Ми створили віртуальну інфраструктуру, щоб дати змогу кожному повторювати ті самі подорожі. Наприклад, ми створили чат-бота в TG, який допомагає знаходити попутників, із якими можна вирушити в описані подорожі. Також ми створили сайт, який містить багато корисної інформації щодо інклюзивності, наприклад:

  • лайфхаки;
  • презентація маршрутів з картою та фотографіями;
  • мотиваційні історії наших гер

Категорія: Мир

Претендент:

ТОВ PepsiCo Products

pepsico

Про компанію:

PepsiCo Products, FLLC – бізнес-підрозділ транснаціональної компанії FMSG PepsiCo в Білорусі, що імпортує та розповсюджує всередині країни продукти харчування під такими відомими брендами, як Lays, Pepsi, 7up, Mirinda, Cheetos, Hrusteam, Sandora, Sadochok, Agusha, Chudo та ін.

Цілі Сталого Розвитку

1
11
17

Партнери:

“DOBRA” Foundation, “OJ Group” LLC, Dab Creative Agency (LLC “DAB GLOBAL”).