Підтримка людей з інвалідністю як соціальна складова бізнес-форуму «Диригенти змін»

Підтримка людей з інвалідністю як соціальна складова бізнес-форуму «Диригенти змін»

ukraine

Період впровадження проєкту:

 2019-2020 рр

Завдання:

Довіра є основою успішного відкритого суспільства, де є рівні можливості для кожного, де кожен має змогу проявити власні здібності, де відсутні бар’єри як фізичні, так і ті, що ми будуємо у своїх головах.

Рішення:

Форум «Диригенти змін» щороку об’єднує амбітних бізнес-лідерів, суспільних та державних діячів, лідерів думок задля спільної мети – трансформації себе, власного бізнесу та держави. У 2019 році «Делойт» в Україні, як організатор форуму, додав соціальну складову, ціль якої – підтримка людей з інвалідністю.

Учасники форуму мали можливість зробити практичний внесок у побудову суспільства, в якому панують повага й толерантність, де відсутні бар’єри, як реальні, так і уявні. У кожного учасника була можливість самостійно обрати одну з організацій-партнерів та спрямувати 20% від вартості свого квитка на її підтримку. Також на підтримку організацій було спрямовано 20% від вартості усіх партнерських внесків. 

Таким чином, форум став першим комерційним заходом, який зібрав 500 000 грн. на підтримку соціальних ініціатив. У межах форуму  також був облаштований майданчик про інклюзію. У перервах між панельними сесіями учасники мали можливість відчути на собі процес співбесіди з людьми з інвалідністю та замислитись щодо можливості залучення їх до роботи в своїх компаніях.

Компанія «Делойт» в Україні підтримує цінності інклюзивного й відкритого суспільства. І саме таким, інклюзивно привітним, ми вирішили зробити наш форум. Завдяки якісний і злагодженій роботі команди перекладачів жестової мови, гості нашого заходу мали змогу слухати всі виступи спікерів без обмежень.

Результати:

Ми зібрали і перерахували 500 000 гривень на програми трьох організацій, що допомагають людям з інвалідністю. Саме таку суму склали 20% від вартості квитків і партнерських внесків VI Форуму «Диригенти змін».

На зібрані кошти вже провели 1600 годин безкоштовних групових та індивідуальних занять для 200 дітей з порушенням слуху та їхніх родин і організували конференцію «Навчання та працевлаштування людей із синдромом Дауна». А восени 2020 року відбувся старт школи соціалізації для підлітків з комплексними порушеннями розвитку.

Нам вдалося підняти питання побудови суспільства, в якому панують повага й толерантність на заході, який відвідали понад 500 учасників – власників і керівників українських та міжнародних компаній, авторитетних суспільних і державних діячів, лідерів думок. Серед гостей форуму було чимало наших клієнтів.

«Окрім фінансової підтримки, кожна організація вже отримала і ще отримає щось більше. Це наша увага, це ідеї до нових партнерств, це можливість бути почутими й побаченими учасниками форуму – диригентами змін», – зазначила Катерина Юрченко, лідерка з корпоративної відповідальності та сталого розвитку «Делойт» в Україні.

Категорія: Суспільство

Претендент:

«Делойт» в Україні

Deloitte logo

Про компанію:

Deloitte – це бренд, що об’єднує понад 312 тисяч фахівців незалежних фірм у більш ніж 150 країнах. Фахівці компанії надають послуги за напрямами аудиту, консалтингу, фінансового консультування, управління ризиками і оподаткування, а також супутні послуги клієнтам державного і приватного сектору різних галузей економіки.

Цілі Сталого Розвитку

GOALS_Ukr-08
GOALS_Ukr-10

Партнери

ВБО «Даун Синдром»

ГО «Бачити серцем»

ГО «Відчуй»

ПОГ «Інклюзивно Привітні»