Одужуй швидше!

Одужуй швидше!

1200px-Flag_of_Ukraine.svg

Період впровадження проєкту:

Січень 2020 – вересень 2021

Завдання:

Щодня три українських сім’ї дізнаються, що в їхньої дитини рак. У розвинених країнах це не вирок, адже понад 80% дітей успішно долають захворювання. Натомість в Україні виживає менше половини. Ми вирішили, що в наших силах покращити цю статистику. Це стало метою проєкту «Одужуй швидше!».

Спільно з БФ «Янгол життя» ми взяли під опіку дитячу лікарню в Кропивницькому, а з БО «Фундація прямої допомоги» – реабілітаційний центр поблизу Києва, щоб на їхніх прикладах показати: система охорони здоров’я в Україні може бути сучасною, ефективною та результативною.

Рішення:

У межах проєкту ми об’єднали три вектори роботи, які разом наближують реалізацію нашої мети:

  1. Забезпечення дитячих лікарень сучасним обладнанням. Розпочали з обласної дитячої лікарні у Кропивницькому, згодом додалися лікарні у Харкові та Рівному.
  2. Закупівля ліків для онкохворих дітей разом з БФ «Таблеточки»
  3. Повне фінансування Центру інклюзії та корекції «Єва». Це унікальний інноваційний заклад, у якому діти після онкооперацій, діти з інвалідністю, а також діти з РАС отримують безплатні курси реабілітації за сучасними світовими методиками.

Проєкт «Одужуй швидше!» об’єднує співробітників та засновників TECHIIA навколо спільної мети, яка виходить за межі безпосередніх робочих завдань, – боротьби з дитячим раком.

На різних етапах реалізації співробітники TECHIIA можуть долучатися фінансово або допомагати як фахівці. Наприклад, команда дизайнерів холдингу розробила айдентику для Центру інклюзії та корекції «Єва», PR-команда допомагає комунікувати можливості, які надає Центр.

Результат:

Для зовнішніх стейкхолдерів:

У Кропивницькому стали можливими складні нейрохірургічні операції. До цього дітей на такі операції транспортували до Києва.

Лікарня отримала обладнання та медзасоби на понад 8 млн грн, наша спільна праця дозволяє рятувати понад 100 дітей щороку.

За 7 місяців роботи Центру «Єва» понад 140 дітей з інвалідністю пройшли безплатні двомісячні курси реабілітації.

Понад 420 тис. грн отримав БФ «Таблеточки» для закупівлі ліків для онкохворих дітей.

Для внутрішніх стейкхолдерів:

спільна робота над благодійними проєктами допомогла підвищити залученість команди під час пандемії – активність виявили 120+ співробітників;

комунікація результатів проєкту позитивно впливає на бренд роботодавця TECHIIA – 30% кандидатів зазначають соцпроєкти як аргумент на користь TECHIIA;

підсилення іміджу холдингу як яскравого представника сталого бізнесу – 4 національних нагороди у сферах КСВ та сталого розвитку.

Категорія: Суспільство

Претендент:

TECHIIA Holding

techiia

Про компанію:

TECHIIA – міжнародна диверсифікована холдингова компанія, яка об’єднує 15+ бізнесів у сферах ІТ-продуктів, ІТ-сервісу, кіберспорту, БПЛА, дистрибуції, будівництва, легкої промисловості та автомобільної індустрії.

Цілі Сталого Розвитку

3
11
17

Партнери:

БО «Фундація прямої допомоги», БФ «Янгол життя», БФ «Таблеточки», КНП Обласна клінічна дитяча лікарня Кіровоградської обласної ради (м. Кропивницький)