Освітній серіал «Одна планета: 11 кроків назустріч довкіллю» для платформи «Дія.Цифрова освіта»

Освітній серіал «Одна планета: 11 кроків назустріч довкіллю» для платформи «Дія.Цифрова освіта»

1200px-Flag_of_Ukraine.svg

Період впровадження проєкту:

2021 – безстроково

Завдання:

Загальна обізнаність молоді в Україні з питаннями турботи про довкілля та принципами свідомого споживання є вкрай низькою. А інформація про ці актуальні проблеми дуже часто є радикально різною та має несистемний і незбалансований характер.

Рішення:

Разом з експертами, лідерами думок у сфері екології, фахівцями науково-популярного медіа «Куншт», а також потужним партнером – Міністерством цифрової трансформації України, що забезпечує доступ до знань завдяки національній онлайн-платформі «Дія.Цифрова освіта», ми віднайшли дієвий спосіб залучити молодь до теми сталого споживання та турботи про навколишнє середовище. Ефективність проєкту зумовлена як каналом комунікації, так і форматом. Серіал відповідає трьом основним принципам сучасної освіти: діджитал-формат, прикладний характер, інтерактивний стиль подання.

Результат:

Серіал було презентовано громадськості 31 серпня 2021 року, та менш ніж за місяць його почало дивитися майже 500 осіб, з яких половина — 231 громадянин — подивилася всі 11 серій, успішно склавши фінальне тестування та отримавши електронні сертифікати про вдале завершення курсу.

Категорія: Планета

Претендент:

Данон в Україні

DANONE

Про компанію:

Данон – провідна міжнародна компанія з виробництва продуктів харчування, представлена в 130 країнах світу. Три напрямки бізнесу Данон — молочні продукти та продукти на рослинній основі, вода, спеціалізоване харчування — об’єднані єдиним принципом роботи: пропонувати інноваційні продукти високої якості, які відповідають очікуванням споживачів на кожному етапі їх життя.

Цілі Сталого Розвитку

12 (1)
13

Партнери:

Освітній серіал «Одна планета: 11 кроків назустріч довкіллю» для платформи «Дія.Цифрова освіта»