Реконструкція стадіону Авангардівської ОТГ

Реконструкція стадіону Авангардівської ОТГ

1200px-Flag_of_Ukraine.svg

Період впровадження проєкту:

20182020 рр.

Завдання:

Група “ZEZMAN” будує міста майбутнього – не тільки житлові будинки, а й об’єкти високої соціальної значущості, – що сприяє розвитку соціальної інфраструктури, освіти, медицини, культури та спорту.

Так, наприклад, поруч із житловим містечком “KEKS” спроєктовано дитячий садок, школу та медичний центр, а поруч з ARTVILLE буде збудовано дитсадок зі школою на 300 дітей, палац спорту та поліцейську станцію.

Обидва об’єкти девелопера розташовані в смт Авангард – наймолодшому населеному пункті Одеської області. 

З 2017 року ZEZMAN разом із керівництвом місцевої громади системно реалізує програми соціального партнерства: наприклад, реконструкцію скверу ім. Добрянського та Будинку культури, а також реновацію рекреаційної зони Гребного каналу. Ще одним важливим інфраструктурним об’єктом для смт Авангард став Капсульний парк в житловому містечку “ARTVILLE” – унікальний простір, що дав місцевим жителям чудову нагоду для організації дозвілля та ведення бізнесу. 

Наразі в Авангарді живе приблизно 12 тисяч мешканців і щороку їхня кількість зростає – у селищі дуже багато молодих сімей.

Саме тому важливо не тільки щоб зовнішнє та внутрішнє середовище місця їх проживання заохочувало до спілкування, а й щоб, незалежно від рівня доходу, жителі почувалися значущими членами спільноти..

Очевидно, для цього необхідно розвивати якісну, надійну і стійку інфраструктуру, що сприятиме економічному розвитку й добробуту людей, а також приділяти особливу увагу забезпеченню недорогого і рівноправного доступу до неї.

Рішення:

Для розв’язання цього завдання спільно з Авангардівською селищною радою було реконструйовано Авангардівський стадіон.

Необхідність реновації універсального спортивного майданчика обумовлена браком на території смт Авангард сучасних спортивних споруд, де могли б займатися спортом усі верстви населення, що активно відвідують секції та беруть участь у районних змаганнях з волейболу, баскетболу, футболу й легкої атлетики.

На місці старого селищного стадіону було створено сучасний спортивний комплекс: футбольне поле із системою автоматичного поливу, два відкритих поля для мініфутболу і майданчик-трансформер для гри у волейбол, баскетбол і великий теніс, а також кругову бігову доріжку, трибуни для вболівальників і зони для переодягання.

Універсальний спортивний майданчик призначено для тренувань та змагань професійних й аматорських команд, а також для проведення уроків фізичного виховання. 

Результат:

Сьогодні смт Авангард – це сучасне містечко зі спортивним стадіоном, яке щороку посідає перші місця в рейтингах економічного розвитку громад України.

На базі стадіону займається багато малих і дорослих спортсменів. Тут регулярно проводять районні змагання і функціонує комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард», де відбуваються заняття з боксу, боротьби, дзюдо та настільного тенісу. Оновлений стадіон дав змогу тренуватися не тільки спортсменам у ДЮСШ, а й усім охочим містянам.

Реконструкція стадіону — це перше оновлення такої інфраструктури в смт за 30 років, а якість будівництва високо оцінив Президент держави. Відкриваючи стадіон після реновації, він зазначив, що Авангардівська ОТГ є прикладом успішної децентралізації й активного розвитку, а співпраця групи компаній “ZEZMAN” із місцевою територіальною громадою принесла дивовижні результати.

Претендент:

Група компаній “ZEZMAN”

zezman

Про компанію:

Група компаній “ZEZMAN” – одеський девелопер, що реалізує європейську концепцію «міста в місті». До проєктування житлових містечок ZEZMAN залучає не тільки українських і європейських архітекторів, дизайнерів і фахівців з урбаністики, а й представників місцевих громад. Сьогодні в портфелі проєктів групи компаній є житлове містечко “ARTVILLE” на 28 будинків з власним парком і комплексом “Urban Market”, а також до здавання готується перша черга житлового містечка “KEKS”, яке складатиметься із 40 будинків. Обидва проєкти девелопер реалізує в смт Авангард, поблизу сьомого кілометра Овідіопольської дороги.

Цілі Сталого Розвитку

E-WEB-Goal-09 (1)
E-WEB-Goal-11 (1)
E-WEB-Goal-17 (1)

Партнери:

Авангардівська ОТГ