Жінки — зірки завтрашнього дня. Фонд підтримки освіти молодих музиканток

Жінки — зірки завтрашнього дня. Фонд підтримки освіти молодих музиканток

Прапор Туреччнини

Період впровадження проєкту:

Наш проєкт розпочався у 2018 році, і цього року ми завершили свій четвертий робочий рік.

Завдання:

Навчання класичної музики – це дуже тривалий і складний процес, а також дуже дорогий. На додачу до платні за навчання, є також витрати на інструменти та їх, майстер-класи, які відвідують молоді музиканти, щоб розвиватися, а також витрати на проживання студентів, які навчаються за кордоном. На цих проблемах і зосереджено наш проєкт. З іншого боку, одним із рушійних чинників проєкту стало те, що можливості, які доступні жінкам у сфері класичної музики, як і у всіх сферах життя, відстають від можливостей чоловіків. Ми віримо, що розробили успішну модель завдяки інтелектуальному, моральному та фінансовому внеску Банку промислового розвитку Туреччини (TSKB), ретельному керівництву нашого шанованого партнера, Стамбульского фонду культури й мистецтв (IKSV), компетентному журі та чесному оцінюванню. Хоча TSKB надавав переважну частину підтримки, виникла справжня синергія, і фінансовий внесок став ще вагомішим, зокрема завдяки щорічному виділенню Університетом Богазічі Зали Альберта Лонга для наших концертів і завдяки додатковим доходам, отримуваним від продажу квитків на ці концерти. Тому ми раді реалізувати довгостроковий проєкт, у межах якого талановиті молоді дівчата можуть здобути визнання й інвестувати у своє майбутнє.

Рішення:

TSKB – це інституція, яка протягом останніх 30 років зосереджувалася на таких сферах, як стійкість, зміна клімату та соціальний розвиток, і їй вдалося переробити свою банківську модель відповідно до усталених принципів сталого розвитку. Як банк, який ставить Цілі сталого розвитку ООН (ЦСР) у центр своєї діяльності, ми працюємо, щоб зробити внесок у всі ЦСР за допомогою фінансових і політичних засобів та проєктів соціальної відповідальності. За допомогою нашого кредитного портфеля ми безпосередньо підтримуємо 7 важливих ЦСР, зокрема ЦСР-5 (Гендерна рівність). Завдяки нашій Програмі позики для працевлаштування жінок, яка є першою в Туреччині та містить модулі вимірювання та розвитку, ми сприяємо трансформації компаній, яким надаємо кредити, для жіночої користі. Наш банк, що дотримується егалітарної позиції у кадровій політиці, також підтримує співвідношення понад 50% жінок на керівних посадах. Генеральний директор TSKB – одна з небагатьох жінок, яка працює генеральним менеджером у фінансовому секторі, і виступає в ролі адвокатки цього питання. Наш банк, який був одним із перших підписантів WEPs (Принципів розширення прав і можливостей жінок), запропонованих Жінками Об’єднаних націй, також має сертифікат моделі рівних можливостей, який є спільною ініціативою Kagider (Асоціація жінок-підприємців Туреччини) та Всесвітнього Банку. TSKB також є головним спонсором цифрової платформи #EşitAdımlar (#EqualSteps), яка сприяє дружній жінкам трансформації бізнесу. Ми віримо, що зробили цінний внесок у зміцнення позицій турецьких музиканток на міжнародній арені та розвиток нашої країни в цій галузі, привернувши увагу до гендерної рівності у сфері культури та мистецтва за допомогою проєкту «Жінки – зірки завтрашнього дня».

Результат:

У межах проєкту «Жінки – зірки завтрашнього дня» за останні 4 роки було підтримано навчання 53 талановитих молодих музиканток. Досягнення підтриманих нами музиканток такі: місця на концертах були повністю зарезервовані до пандемії, а  концерт, що транслювався онлайн під час пандемії, зібрав  3600 глядачів з квитками, ставши найпопулярнішим концертом на музичному фестивалі після концерту, що його відкривав. Оскільки одна з цілей проєкту – сприяти визнанню молодих музикантів та підвищувати обізнаність про гендерну рівність у сфері музики, проєкт висвітлювався в газетах та журналах 121 раз та на порталах цифрових новин – 298 разів завдяки спілкуванню з пресою, організованому в співпраці з IKSV у дні подання заявок та концертів. За цей самий період у спонсорованих відеоповідомленнях, зроблених з акаунтів соціальних мереж TSKB, було досягнуто загалом 7 252 643 переглядів, 3 734 419 згадувань і 700 133 взаємодії. Ці цифри є дивовижно високими  як для класичної музики в Туреччині, так і для стейкхолдерів TSKB та IKSV. Молоді жінки, наші гості з різних сфер, мали нагоду поспілкуватися з модераторами в чаті “Назустріч концерту”. Це також змістило акцент проєкту на “розширення прав і можливостей жінок у всіх сферах”. Прийнятий з ентузіазмом працівниками ТСКБ та ІКСВ, проєкт служить як культурному розвитку нашої країни, так і гендерній рівності, а також виділяється своєю конфігурацією, орієнтованістю на результат, створенням прямих переваг для людей та спрямованістю на підвищення обізнаності. 

Категорія: Суспільство

Претендент:

TSKB

tskb

Про компанію:

TSKB — це приватний банк розвитку в Туреччині. Заснований в 1950 році, TSKB підтримує сталий та інклюзивний розвиток Туреччини завдяки широкого спектру корпоративних банківських, інвестиційно-банківських та консультаційних послуг, які надає своїм клієнтам.

Цілі Сталого Розвитку

5

Партнери:

У партнерстві зі Стамбульським фондом культури й мистецтв (IKSV)  та в межах Стамбульського музичного фестивалю