Еко-доставка

Еко-доставка

ukraine

Період впровадження проєкту:

з червня 2020

Завдання:

Зменшити викиди парникових газів та сприяти виконанню Україною зобов’язань Паризької угоди, а саме запобігання та адаптації до зміни клімату.

 

Згідно з даними представленими у “Паризькій декларації про електромобільність, зміну клімату та заклик до дії” (Paris Declaration on Electro-Mobility and Climate Change & Call to Action), майже четверть парникових газів (23%) пов’язаних з сектором глобальної енергетики походить від транспорту. З метою запобігання зростанню температури Землі вище 2 градусів, Міжнародне енергетичне агентство рекомендує до 2030 року зробити глобальну електрифікацію транспортних засобів. Відповідно до цієї рекомендації, як мінімум 20% всіх світових легкових автомобілів має бути на електричному живленні.

Рішення:

Для реалізації вищезазначеної мети і завдання, ЦУМ Київ замінив звичайний спосіб доставки товару з нашого онлайн-магазину для якого використовувався автомобіль на викопному паливі на електромобіль BMW і3.

Результат:

В середньому за місяць наш кур’єр проїжджав 1300 км, щоб розвести приблизно 154-176 замовлень. Кількість витраченого пального приблизно 104 л при витраті 8 л на 100 км. Наша еко-доставка BMW працює повних три місяці, а це значить, що за цей час ми заощадили 312 літрів бензину, що еквівалентні приблизно 745,68 кг СО2.

Категорія: Платнета

Претендент:

ЦУМ Київ, ТОВ “ПЕРШИЙ УНІВЕРМАГ”

TSUM_Logo_blck

Про компанію:

За 81 рік своєї роботи ЦУМ Київ став не тільки епіцентром столичного рітейлу, але також знаковим місцем моди, краси та відпочинку. 

Ми працюємо над своєю екологізацією з моменту реконструкції універмагу, що закінчилася у 2017 році.

Цілі Сталого Розвитку

GOALS_Ukr-13

Партнери

АВТ Баварія Україна

Yasno E-mobility