«Для людей, заради планети»

«Для людей, заради планети»

1200px-Flag_of_Ukraine.svg

Період впровадження проєкту:

Лютий 2020 – до сьогодні

Завдання:

В Україні є гострі проблеми щодо забруднення навколишнього середовища та подолання бідності. Компанія “METRO” долучається до розв’язання цих нагальних питань, реалізовуючи соціально-екологічний проєкт «Для людей, заради планети». У його межах у лютому 2020 р. було запущено пілотний проєкт зі збору одягу, а в травні 2021 р. – пілотний проєкт зі збору пластикових пляшок за допомогою інноваційного автомата «Япомогабокс 3.0». Кошти, отримані завдяки реалізації зібраної сировини, було передано на благодійність.

Рішення:

У спеціалізованих контейнерах приймають одяг, взуття, тканини, рушники, скатертини та постільну білизну.

Партнером ініціативи є БО «Фонд “Асперн”», представники якої сортують одяг та передають його тим, хто цього найбільше потребує. 

«Япомогабокс 3.0» дає змогу водночас здавати на вторинне перероблення пластик і допомагати людям похилого віку, дітям з інвалідністю та безпритульним тваринам. Автомат приймає скручені ПЕТ-пляшки об’ємом до двох літрів, які згодом, завдяки підтримці партнера ініціативи – компанії «Обухівміськвторресурси», відправляють на вторперероблення.

Результат:

Станом на вересень 2021 зібрано 20 т 520 кг речей. 

Майже 7000 осіб в Києві та регіонах України отримали допомогу.

Проєкт має також освітнє значення: зібрані речі є підручним матеріалом для навчання й отримують друге життя у створених руками підопічних фонду різноманітних текстильних виробах.

Станом на вересень 2021 зібрано 560 165 ПЕТ-пляшок, які потрапили на вторперероблення, а вторговані за них кошти – 28 008 грн 25 коп. – передано на благодійність. 

Категорія: Мир

Претендент:

МЕТРО Кеш енд Кері Україна

metro

Про компанію:

METRO – це провідна міжнародна торговельна оптова компанія, що спеціалізується на обслуговуванні готелів, ресторанів та служб кейтерингу (HoReCa), а також приватних підприємців – власників закладів роздрібної торгівлі. За понад 17 років діяльності в Україні METRO Cash & Carry інвестувала в національну економіку понад 600 млн євро.

Цілі Сталого Розвитку

1
12
17

Партнери:

Благодійний фонд «АСПЕРН», Благодійна організація «Япомога», Обухівміськвторресурси