Дбаємо про захист

Дбаємо про захист

ukraine

Період впровадження проєкту:

березень 2020 – серпень 2020

Завдання:

Пандемія стала важким викликом для всієї країни, а, особливо, для регіонів і окремих громад. З початком розповсюдження коронавірусної інфекції в Україні, в Компанії було прийнято рішення про реалізацію благодійних ініціатив з метою долучення до спільної загальнонаціональної боротьби з пандемією COVID-19 і допомоги окремим найменш забезпеченим медичним закладам та населенню регіонів виробничої діяльності Товариства.

Рішення:

 1. Ініціатива «Сучасна лікарня громаді». Було профінансовано закупівлю обладнання, засобів захисту та лікарських засобів першої необхідності для 10 опорних центральних районних лікарень (медичних закладів першої хвилі).
 2. Проєкт «Благодійна допомога громадам», мета якого – забезпечити абсолютно всі громади, на територіях роботи Товариства, місцеві амбулаторії та базові районні медичні заклади засобами для попередження розповсюдження інфекції. Реалізація передбачала подолання ряду проблем та ризиків (абсолютний ресурсний дефіцит, широка географія, небезпека пересування країною, зрив постачання закуплених засобів через кризову ситуацію).
  3. Благодійний проєкт на підтримку українських лікарень у партнерстві з Міністерством охорони здоров’я України. На початку травня 2020 р. м придбали захисні костюми та медичне обладнання для лікарень у 19 областях України.
 3. Зовнішнє незалежне оцінювання, єдиний вступний іспит та єдине фахове вступне випробування є головними інструментами дотримання прозорості та доброчесності при визначенні результатів навчання та вступі до закладів вищої освіти. Спільними зусиллями з Міністерством освіти і науки України, Фондом ЮНІСЕФ в Україні та Посольством Швейцарії в Україні забезпечили максимально безпечні умови для проведення іспитів. Зі свого боку ми профінансували закупівлю 3,2 млн медичних масок, більше 20 тис. л. дезінфікуючих засобів та 1200 ізоляційних халатів для всіх областей України. 
 4. Оплата ремонту 49 апаратів штучної вентиляції легень iVent 201. Наразі техніка вже частково передана до лікарень у 12 регіонах України.

Результат:

 • 10 центральних районних лікарень отримали обладнання та засоби першої необхідності для того, щоб якомога раніше розпочати заходи для попередження розповсюдження коронавірусної інфекції
 • 236 громад в 11 областях Україні, центральні районні та міські лікарні, районні центри первинної медико-санітарної допомоги, що обслуговуюсь населення на територіях виробничої діяльності Товариства були безкоштовно забезпечені дефіцитними засобами захисту, дезінфекторами та електронними інфрачервоними термометрами;
 • 287 лікарень в 19 областях України отримали вкрай необхідне медичне обладнання (мобільні рентген-апарати, монітори пацієнта, системи ультразвукової діагностики та костюми біологічного захисту);
 • 24 обласні управління освіти та департамент освіти і науки Києва були повністю забезпечені засобами захисту і дезінфекторами для проведення зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування;
 • 49 апаратів штучної вентиляції легень, які мали несправності і багато років не використовувалися, було відремонтовано і повернено в лікарні.

Категорія: Covid-19

Претендент:

 АТ «Укргазвидобування»

ukrgaz logo

Про компанію:

АТ «Укргазвидобування» — найбільша газовидобувна компанія країни, що належить до Групи Нафтогаз і забезпечує близько 73% видобутку газу у країні. Товариство працює в 12 областях України на території 236 громад.

Цілі Сталого Розвитку

GOALS_Ukr-03
GOALS_Ukr-17

Партнери

Міністерство охорони здоров’я України

Міністерство освіти і науки України

НАК «Нафтогаз України»