Говорити руками

Говорити руками

Прапор Туреччнини

Період впровадження проєкту:

Травень 2021 – Вересень 2021

Завдання:

Різноманіття та рівність – наша основна політика, тому наша головна мета – забезпечити працівників таким робочим місцем, де всі наші співробітники почуваються прийнятими та цінними. А мета цього проєкту – інтегрувати працівників з інвалідністю до нашого закладу.

Попри цю політику, ми могли спілкуватися з нашою колегою із вадами слуху лише в письмовій формі, оскільки не знали мови жестів. Вона теж не могла почуватися частиною колективу, бо не мала змоги брати участь у щоденних розмовах і звичній для нас соціальній взаємодії.

Рішення:

Розширюючи вплив мови жестів, якою послуговуються люди з вадами слуху, що їхня кількість не може бути точно визначена, але оцінюється приблизно в 3,5 мільйона в Туреччині, співробітники нашої організації пройшли навчання мови жестів у межах нашого проєкту, щоб забезпечити глухим людям доступ до всіх основних прав людини. Хоча відправною точкою цього проєкту була адаптація нашої колеги з вадами слуху до корпоративної культури, цей проєкт дав нам змогу прийняти філософію рівних можливостей для маргіналізованих груп.

Результат:

Ми вважаємо, що популяризація інклюзивної культури є важливою для суспільного розвитку. Люди стають більш продуктивними в установах, де панує безпечна, прозора та чутлива культура. З цієї причини ми намагаємось створити робоче середовище, куди люди мають змогу привносити власні цінності, а також цінуємо відмінності, бо знаємо, що підтримка різноманіття дає змогу розвивати та збагачувати нашу роботу.

З цією метою ми працюємо над забезпеченням стійкості впливу нашого проєкту, який розпочався у 2021 році, на сферу різноманіття й інклюзії. Ми намагаємось також поширити цей погляд на весь нашому ланцюжку постачання, залучаючи до роботи більше людей з інвалідністю та інтегруючи їх у культуру компанії. 

Категорія: Суспільство

Претендент:

YAVUZCEHRE TEKSTIL

yavuz

Про компанію:

Компанія “YAVUZCEHRE TEKSTIL” розпочала подорож у текстильному секторі Туреччини у 2018 році з огляду на цілі сталого розвитку.

Ми вважаємо концепцію сталого розвитку наріжним каменем бізнес-процесів, розглядаючи екологічні, соціальні та економічні аспекти сталого розвитку загалом.

Ми працюємо в індустрії швидкої моди з 170 співробітниками, здійснюючи всі процеси – від проектування до виробництва.

Відповідно до нашої політики різноманіття й рівності, ми працевлаштовуємо всіх працівників незалежно від їхньої раси, гендеру, національності, соціального походження, релігії, будь-яких цінностей чи факту інвалідності. Ми намагаємось зробити маргіналізовані групи видимими, і з цією метою реалізували проєкт «Говорити руками».

Цілі Сталого Розвитку

1
4
8
10
17

Партнери:

Соціальне підприємництво “Telling Hands”