Гарний сусід

Гарний сусід

1200px-Flag_of_Ukraine.svg

Період впровадження проєкту:

Проєкт стартував у 2018 році та триває дотепер. Набір на курс та навчання відбувається двічі на рік.

Завдання:

Сприяти розвитку громад, у яких розташовані об’єкти компанії, через поширення серед громадян знань із соціального підприємництва та design-мислення, а також за допомогою залучення інвестицій та просування власних ініціатив.

Рішення:

  1. Надати можливість мешканцям міста набути сучасних знань і практичних навичок для розвитку соціального підприємництва.
  2. Показати успішні кейси із соціального підприємництва та розвитку громад.
  3. Передати знання для розвитку проєктів, покликаних здійснювати Глобальні цілі сталого розвитку ООН у громадах.
  4. Продемонструвати інструменти пошуку інвестицій для реалізації ідей їхніх проєктів.
  5. Навчити особливостей комунікації для просування їхніх проєктів.
  6. Розповісти про можливості для розвитку населення, молоді, школярів.

Результат:

На 1.10.2021 проведено три заходи, залучено 120 людей (власники; керівники підприємств малого бізнесу; представники місцевої виконавчої влади, відповідальні за соціальний, економічний, освітній і молодіжний розвиток регіону; активні громадяни, які прагнуть реалізовувати корисні для громади соціально-екологічні проєкти). Одна людина вже подала грантову заявку та очікує на фінансування соціального проєкту для Чугуївської громади, Харківської обл. 

Претендент:

Національна енергетична компанія «Укренерго»

ukrenergo

Про компанію:

Національна енергетична компанія «Укренерго» – це приватне акціонерне товариство зі 100 % акцій у власності держави, що належить до сфери управління Міністерства енергетики України. Укренерго –  оператор системи передачі України з функціями оперативно-технологічного управління Об’єднаною енергосистемою України (ОЕС), передачі електроенергії магістральними електромережами від генерації до розподільчих мереж, а також адміністратора комерційного обліку та адміністратора розрахунків на ринку електричної енергії України.

Цілі Сталого Розвитку

4
8
E-WEB-Goal-11 (1)
E-WEB-Goal-17 (1)

Партнери:

Броварська громада, Широківська громада, Чугуївська громада, Косівська громада, Коломийська громада, Goethe-Institut Україна, фонд «Професійний розвиток Харкова»