100% використання відновлюваної електроенергії та нульові відходи

100% використання відновлюваної електроенергії та нульові відходи

Прапор Туреччнини

Період впровадження проєкту:

2020-2021

Завдання:

Останні екологічні виклики тільки ще більше посилили потребу в активних діях й активному лідерстві. Енергія – одна основних наших потреб для здійснення операцій. Однак дефіцит ресурсів та значна залежність від викопних енергоносіїв негативно впливають на нашу планету.

У всьому світі PepsiCo оголосила про нову ціль – використовувати 100% відновлюваної електроенергії у всіх підконтрольних компаніях, до 2030 року, а також у всій своїй франшизі та операціях третіх сторін до 2040 року.

Стратегія нульових відходів, яка була започаткована Мінпдовкілля у 2019 році, стала ще одним важливим аспектом нашої діяльності.

Рішення:

У PepsiCo Туреччина одним із найважливіших напрямків інвестицій у виробництво є відновлювана енергія для зменшення викидів парникових газів. На наших заводах Суадіє та Тарсус до 50% споживаної електроенергії виробляють з біогазу (газу, створеного з органічних відходів) та сонячної енергії. Ми завершили перший етап наших інвестицій у сонячну енергію на наших заводах у Манісі та Адані та плануємо використовувати біогаз замість природного газу на наших виробничих лініях.

Відповідно до цієї перспективи ми прискорили  інвестиції у використання відновлюваної енергії на наших заводах протягом 2020-21 років.

Усі наші підприємства заповнили заявки на отримання сертифікатів нульових відходів від Міндовкілля у 2020 році.

Результат:

Працюючи над досягненням цілі “Чистий нуль” до 2040 року, ми успішно переробили всі наші 6 активних установок для використання 100% сертифікованої відновлюваної електроенергії на початку 2021 року.

Сьогодні на наших заводах Snax до 50% споживаної електроенергії виробляється з біогазу (газу, створеного з органічних відходів) та сонячної енергії.

Загальна кількість сонячної енергії досягла рівня 3180 кВт / год. Усі наші установки Snax мають сонячні панелі.

На наших заводах з виробництва напоїв, а також на заводі в Адані досягнуто потужності 355 кВт / год сонячної енергії. Ми й далі інвестуємо в сонячну енергію на заводах з виробництва напоїв в Ізмірі ве Чорлу.

Як PepsiCo, ми є членом Re100.

Усі 6 заводів здобули право отримати сертифікати нульових відходів до кінця 2020 року.

 

Категорія: Планета

Претендент:

PepsiCo Туреччина

pepsico (1)

Про компанію:

PepsiCo є світовим лідером у сфері продуктів харчування та напоїв із чистим доходом понад 65 млрд доларів і портфелем продуктів, який включає 22 бренди. PepsiCo праціює в Туреччині з 1966 року.

Цілі Сталого Розвитку

7
12 (1)
13

Партнери:

BAUSEM – Центр безперервної освіти при Університеті Бахчешехір