Магістерська програма дуальної освіти «Бізнес-консалтинг» з КНУ імені Тараса Шевченка

d

Магістерська програма дуальної освіти «Бізнес-консалтинг» з КНУ імені Тараса Шевченка

1200px-Flag_of_Ukraine.svg

Період впровадження проєкту:

2021-2022

Завдання:

З кожним роком зростає потреба бізнесу у цінних кадрах. Разом з тим, бізнес часто стикається з тим, що навички випускників не завжди відповідають очікуванням. Зокрема потенційним працівникам не вистачає практичних та актуальних вмінь, а викладачі не завжди розуміють, що вимагає ринок сьогодні, щоб цьому навчити студентів. Саме тому перед вищою освітою стоїть важливий запит – підготувати конкурентоспроможного спеціаліста, який володіє сучасними навичками та розуміє в якому кар’єрному напрямі він хоче розвиватися. 

Рішення:

Для того, щоб поглибити співпрацю бізнесу та університетів, вийти на діалог викладачів та практиків було організовано магістерську програму дуальної освіти «Бізнес-консалтинг» відповідно до Закону України «Про вищу освіту» (ст. 49, п.6.)

Тривалість програми – 1,5 роки, форма навчання – денна, спеціальність – економіка. Студенти, які навчаються на програмі, матимуть змогу вивчати предмети, які викладатимуть три категорії викладачів: університетські професори і доценти, консультанти та аудитори компанії EY в Україні (сертифіковані фахівці з міжнародною сертифікацією та експертизою), експерти-практики українського ринку бізнес-консалтингу.  Окрім цього, студенти офіційно працюють в компанії на реальних проєктах для клієнтів EY. Це дозволить досягти балансу найсучаснішої теорії та практики.

Результат:

Зараз на програмі навчається 5 студентів, які працевлаштовані у трьох відділах: аудиті, консалтингу та напрямі трансфертного ціноутворення. 

Поки триває перший семестр програми, в якій студенти вивчають актуальні предмети від викладачів кафедри, курс «Фінанси для нефінансових менеджерів» від тренера Академії Бізнесу EY та курс «Управління змінами» від власника бізнесу. Останні два курси проходять в офісі EY. 

Студенти уже працюють стажерами у компанії, залучені до реальних проєктів та проектних команд. У них є кар’єрний наставник, який допомагає їм будувати кар’єру.  

Студенти отримують знання в умовах реального бізнес-середовища та з перспективою кар’єри менеджера, експерта-аналітика, консультанта в глобальних та національних компаніях, бізнес-структурах, органах державної та місцевої влади власної підприємницької кар’єри.  

Претендент:

EY в Україні

ey

Про компанію:

EY в Україні – міжнародна компанія, що надає аудиторські, консалтингові, юридичні та податкові послуги. Працює в Україні з 1991 року. Об’єднує 700 людей, які втілюють у життя місію «удосконалюючи бізнес, змінювати світ на краще». Компанія є одним із найкращих роботодавців світу за версією Universum, а також посідає друге місце в індексі глобальної корпоративної соціальної відповідальності.

Цілі Сталого Розвитку

4
8

Партнери:

Економічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка