КРУТО Нова пошта

КРУТО Нова пошта

1200px-Flag_of_Ukraine.svg

Період впровадження проєкту:

Проєкт стартував у 2018 році та триває дотепер. Набір на курс та навчання відбувається двічі на рік.

Завдання:

Нова пошта — великий роботодавець. Більшість працівників компанії (64%) – люди віком до 30 років.
При наборі працівників відчутна нестача в молоді практичних знань, а також брак можливостей для розвитку саме базових навичок, soft skills. Загострюється необхідність підготовки спеціалістів, що хочуть адаптуватися до сучасних умов праці та викликів нинішнього суспільства. Надання таких можливостей і лягло в основу проєкту «КРУТО Нова Пошта»

Рішення:

Компанія підійшла до розв’язання проблемної ситуації комплексно, ухваливши таке:

– створити для студентів провідних закладів вищої освіти України тренінгову програму із soft skills, яку розробили тренери компанії з огляду на потреби та вимоги сучасного ринку праці;

– дати змогу побачити й відчути, як працює бізнес, через проходження практики в компанії: у відділеннях, терміналах, офісі підтримки;

– розвинути інфраструктуру університетів завдяки відкриттю студентських відділень та встановленню поштоматів на території вищих навчальних закладів, а також залучити студентів до роботи у відділеннях.

Розроблення проєкту тривало приблизно два місяці, після чого було налагоджено перші контакти з навчальними закладами.

До розроблення та реалізації було залучено різні підрозділи компанії: департамент навчання та розвитку, HR-департамент.

Результат:

Завдяки проєкту ВНЗ, студенти та бізнес стали ближчими одне до одного.
Для студентів це реальна можливість здобути практичні знання й досвід, дізнатися, як працюють великі компанії та бізнес ізсередини. Для компанії  – можливість зрозуміти потреби й погляди молодого покоління – як споживачів, так і потенційних співробітників компанії, та встановити контакт для подальшої взаємодії.

Як наслідок, про компанію заговорили в колах студентської молоді як про відповідального роботодавця і сучасну динамічну структуру. NPS проєкту (готовність рекомендувати іншим) тепер становить 80%.

За три роки роботи проєкту ми налагодили міцні зв’язки з вісьмома вищими навчальними закладами в шести містах України.

Понад 250 студентів пройшли курс тренінгів в офлайн-режимі.

Через пандемію 2020 року проєкт перейшов в онлайн-формат. Було розроблено та знято 32 відео для курсу та проведено десять zoom-зустрічей протягом двох місяців.

1200 студентів пройшли онлайн навчання з восьми модулів: 

  • «Формула успіху й алгоритм досягнення цілей».
  • «Нетворкінг – павутина можливостей».
  • «Побудова кар`єри мрії»
  • «Особистий бренд»
  • «Фінансова грамотність».
  • «Подолання страху публічних виступів».
  • «Архітектор крутих презентацій».
  • «Конфлікт – це круто?».

У 2021 році цей курс знову було проведено в онлайновому  форматі, протягом двох місяців навчання пройшли 1400 студентів, а найкращі з них отримали подарунки та сертифікати про закінчення двомісячного курсу.
Наразі стартував ще один курс для студентів — «Roadmap від ідеї до бізнесу», який навчає молодь будувати свій бізнес з нуля. Його проходять 525 майбутніх підприємців. Також ми поновлюємо співпрацю з ВНЗ офлайн завдяки послабленню карантинних обмежень та запустили очний курс із розвитку soft skills у трьох університетах, паралельно запустивши його в онлайн-форматі для студентів з усієї України.

У межах проєкту ми впевнились, що тісний контакт і взаємодія студентів та бізнесу є важливою та необхідною передумовою для розвитку обох.

Претендент:

Нова пошта

nova

Про компанію:

ТОВ «Нова Пошта» — це компанія, що є лідером з експрес-доставки на українському ринку. Поява зручного і легкого сервісу «Нова Пошта» у 2001 році сприяла розвитку українського малого і середнього бізнесу, а також динамічному росту ринку електронної торгівлі.

Цілі Сталого Розвитку

4
8

Партнери:

Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, Одеська національна академія зв’язку ім. О. Попова, Тернопільський технічний університет ім. І. Пулюя, Національний університет водного господарства та природокористування, Полтавський університет економіки і торгівлі, Запорізький національний університет, Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського, Webpromo