Шановні друзі,

Цілі сталого розвитку є основою для забезпечення майбутнього зростання економіки та бізнесу, включаючи кроки від викорінення бідності до захисту довкілля. Сталий розвиток для компанії – це не компроміс між екологічністю та економічним зростанням. Це спосіб покращення життя та здоров’я людей,  навколишнього середовища, підвищення відповідального споживання шляхом розвитку бізнесу. І цей пріоритет існує в площині, незалежній від пандемії або інших суспільно-політичних явищ.

Неможливо мати потужний, успішний бізнес у світі, де зростає нерівність, бідність та змінюється клімат. Члени Глобального Договору ООН в Україні мають унікальну можливість прийняти програму Цілей сталого розвитку та зробити її рушійною силою бізнес-стратегій, інновацій та інвестиційних рішень. Це надасть їм перевагу перед конкурентами та виведе на рівень міжнародних пріоритетів.

Підприємства та суспільства можуть знайти підходи, які будуть одночасно просувати в трьох напрямках – захисту навколишнього середовища, соціального добробуту та економічного розвитку. Немає сумнівів: здорова економіка та сприятливе середовище для праці належать до інтересів будь-якого підприємства в Україні. На глобальному ж рівні, зростаюча та стала економіка в країнах, що розвиваються, надає найкращі можливості для розширення ринків.

Впровадження принципів сталого розвитку в бізнес-процеси кожної компанії – це не просте завдання. Саме партнерство допомагає нам обмінюватися найкращими світовими та регіональними практиками для швидких та ефективних змін. Завдяки партнерству, обмежені ресурси малого бізнесу можуть бути компенсовані побудовою прибуткової співпраці з іншими компаніями-учасниками.

В Україні вже понад 100 компаній приєдналися до Глобального договору ООН. Приємно усвідомлювати, що все більше організацій заявляють про свої наміри вдосконалювати світ та обирають сталий вектор розвитку в свої бізнес процесах, в продукції, що вони виготовляють чи послугах, які вони надають, а також в партнерствах, що підсилюють дії у напрямку створення кращого майбутнього для всіх нас.

Досягнення Цілей сталого розвитку вимагає лідерства з боку бізнес-середовища, його відданості принципам та постійного вдосконалення. Беручи на себе відповідальність за досягнення Цілей сталого розвитку, ми змінюємо стандарти ринку та перебудовуємо власні бізнес-стратегії заради добробуту всього людства.

Голова Наглядової ради Глобального договору ООН в Україні

Віталій Верещагін